Přejít na obsah

CarStick v Karoqu


havrosh

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj,

 

máte někdo CarStick připojený trvale? Jaké máte zkušenost s vybíjením baterky?

Já se poslední dobou (teď v zimě) dost částo setkávám s tím že když příjdu k autu, tak mám odpojený keyless a virtuální pedál.  Dokonce jednou nebo dvakrát se mi objevilo na displeji že baterie má méně než 12V. Interval mezi jízdami je +/- 12 hodin nebo přes noc. 

Vedle CarSticku mám ještě připojenou kameru.  Když tyto zařízení odpojím, tak se mi přes noc keyless ani virtuální pedál neodpojí. To se tak rychle vybíjí baterie nebo se blbě dobíjí? 

Nemáte někdo podpobnou zkušenost?

Díky

Editováno: , autor: DaroshCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Drahoscz

Ahoj, CarStick používám trvale již 3.rokem a absolutně bez problémů. Tam problém nebude. CarStick se po vypnutí motoru odpojí.

Tvůj problem bude v instalaci kamery. Nemáš zapnutý v kameře parkovací režim, který by ti neustále nahrával pohyb při opuštění vozu?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím pánové.

Dnes jsem po dlouhé době začal s přípravou CarStiku na používání , hlavně pro cestování a tak. Vyndal jsem kartičku a vsunul do starého telefonu abych zjistil stav kreditu. Hned několik SMS včetně podvodníků na dluh , krátký úlek ale číslo bylo v seznamu podvodníků. Následovala správa od T-Mobile s bonusem za dobití hned nejméně 200 kč  ,3 měsíce kreditu navíc. Nevím zda jde tuto datovou kartu prohlížet přímo v Karoqu, ani jsem to nezkoušel protože jsem nechtěl zapínat zapalování. 

Jen pro úplnost, jedná se o tuto TWIST kartu od T-mobile:    https://www.zbozi.cz/vyrobek/t-mobile-twist-online-s-kreditem-410kc/

Chci se zeptat , dá se kontrolovat stav kreditu přímo v infotainmentě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím,

 

chtěl bych se zeptat jestli by jste mi neporadili, kde dělám chybu. Zapojil jsme carstick (s vloženou SIM od O2) do USB rozbliká se zeleně, ale infotainment amundsen neudělá vůbec nic. Nic se nezobrazí a v žádném nastavení jsem nikde nenašel nic kde bych mohl něco nastavit, aby připojení přes carstick mohlo fungovat.

 

Díky moc za radu. Už opravdu nevím co dělám špatně.

IMG_0701.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Frigo007

Po připojení CarSticku není už co nastavovat. V horním řádku, kde je zobrazený čas se ti po nějaké době (do cca 30sek.) zobrazí síla signálu nebo zelená zeměkoule. Záleží na stáří vozu. 
 

Zkus zvolit Skoda Connect ve svém infotainmentu a zvol např. počasí nebo zprávy. Mělo by se ti to normálně načíst, pokud CarStick svítí zeleně. 

 

Podrobnější nastavení najdeš v nastavení -> sítě. 
 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, LukášCBR napsal:

Po připojení CarSticku není už co nastavovat. Zkus zvolit Skoda Connect ve svém infotainmentu a zvol např. počasí nebo zprávy. Mělo by se ti to normálně načíst, pokud CarStick svítí zeleně. 
Podrobnější nastavení najdeš v nastavení -> sítě. 

Díky za radu to právě nefunguje napíše to že nemá připojení a ani v nastavení není položka sítě. Je tam pouze WLAN a bluetooth. a zeměkoule je červená. Pokud to připojím přes WLAN tak vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, LukášCBR napsal:

Zkus tu SIM vložit do tabletu/mobilu, ať zjistíš, zda-li je vůbec aktivovaná a lze se s ní připojit na internet. 

To jsem zkoušel v mobilu a funguje. Uplně poprvé totiž kontrolka stále svítila červeně, tak jsem to dal do mobilu vypnul pin na SIM a zkusil internet přes LTE a funguje, pak již v modemu kontrolka zezelenala.

 

Ještě jestli jsem nekoupil špatná carstick, koupil jsme na ebay tento:

 

https://www.ebay.com/itm/153756936533

 

Díky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, LukášCBR napsal:

CarStick máš správný, tam by problém neměl být. 
Jinak nastavení sítě tam je. Položku najdeš v Menu - Nastavení - Síťě. 
 

A7958888-FBBD-4FE5-988D-A117AF4A420B.jpeg

at hledam jak hledam tak tam site nemam

A1545C93-1D58-4C90-9CCA-8524255EE690.jpeg

D4AD2830-A25D-4553-BCBF-6DA64F55284D.jpeg

44B9EF19-82EA-4180-9B25-66B89C65A33C.jpeg

 

verzi sw mam tuto:

image.jpg

image.jpg

jeste verze systemu:

 

 

image.jpg

 diky moc za radu uz jsem bezradny. absolutne nevim proc

 

jedine kde jsem polozku sit nasel je tovarni nastaveni:

B01CBE6B-1E8A-4620-B1CC-00F08B2D55D3.jpeg

Editováno: , autor: Frigo007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus ještě infotainment se zasunutým CarStickem zresetovat (podrž dlouho vypínací tlačítko, cca 10-15sek. ho drž), zda-li tam není jinde nějaký problém.  
 

Pokud ani poté nepůjde datové spojení, zkus skrze tovární nastavení uvést "Sítě" do původního nastavení. 
 

PS: necituj předchozí příspěvek, je to proti pravidlům a admini to nevidí rádi, tak ať nemáš problém. 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ještě bych zvážil možnost že carstick nefunguje. Mě se stalo že jsem si na eBay koupil z německa CarStick a cca po měsící z ničeho nic přestal fungovat. Co si matně pamatuji, tak dioda svítila zeleně nebo blikala už si nepamatuji. Tvářilo se to jako funkční. Objednal jsem druhý a ten funguje už přes rok. Zkus ve svém okolí poprosit někoho, kdo má funkční CarStick aby jsi ho zkusil a on zkusil ten tvůj. A hned zjistíš kde je problém. 
Pokud budeš mít cestu okolo Poděbrad, tak se můžeme domluvit a můžeš otestovat kartu i vůz přes můj CarStick.

Editováno: , autor: DaroshCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj diky moc za informaci. nepomohla ani jina SIM od t-mobilu ani od o2 stale blika zelene a nic. zkusim se poptat jestli nekdo nema z okoli. Dekuji moc za nabidku jsem trosku z ruky :-) od Tábora z jiznich cech. Diky moc za nabidku kdybych tam mel cestu rad se ozvu pokud nic nesezenu. jeste jednou diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj. Chtěl bych si koupit do karoqa carstick abych mohl vzdáleně kontrolovat zavřené auto. Popravdě mi jde jen o to. Ale co tady čtu, tak tady všichni píši, že se odpojí po vypnutí motoru. Tím pádem mi těžko ukáže v apce jestli je auto zamkle nebo ne. Prosím poraďte. At ho nekupuju zbytečně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Doplnám že jestli je to něco nového s "Laurou"  (Amundsen MIB3) tak už máme s Carstickem asi  utrum, Všude USB-C, bez slotu na SD karty a jedině ten jejich ESIM s jejich datovýma tarifama ...

 

I když by mě zajímalo do těch USB-C přes redukci šoupnout ten jejich CARstick co by to udělalo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...