Přejít na obsah

Blinkry v zrcátku


chobott

Doporučené příspěvky

Tak jsem u čínana našel smerovky v zrcatkach, tim ze se vymeni ten cerny plasto dole...pokud jsem to dle obrazku pochopil spravne

 

zde odkaz na shop

 

Nekupoval to nekdo uz ? nejakej matador jako @danikd ci @Aleš_BX :lol:

 

s tim bude urcite souviset natazeni kabelu a jelikoz ted taham kabel na okno tak bych to udelal pri jednom :D

 

 

blinkry.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Cca pred mesicem jsem studoval, je potreba ten spodni plast s LED co jsi daval odkaz + horni kryt v barve, je jiny, ma vyrez pro ty LED ... no a jelikoz neni z Etky jasne estli to pujde navesit na stary ram zrcatka ( treba motor nastavovani je jiny, predni ramecek, ten okolo skla je stejny ) tak bud koupim komplet zrcatka az se trosku rozsiri nebo predelam z Pola 6R, staci rozebrat kloub a vymenit cast co se sroubuje do dveri ... a pak myslim konektor je jiny ... ale ted mam neco jineho na praci, takze to bude cca na konci leta, chci to totiz s dynamickymi LED, ala audi ... enemze ty pro toto zrcatko nedelaji, takze se bude rezat a upravovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Material mam, dynamicke blinkry z 6C nejdou, asi jinak signalove. Musim sehnat ty dynamicke pro starsi auto ... Jinak FL zrcatka ze CItiga blinkry nemaji a jsou jina  nez u up! s blinkry ... ty jsou stejne, az na uchyt jako z 6R ... NEkdy na jare se  k tomu snad dostanu, Odhad instalace kveten-cerven se soundysystem. D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...