Přejít na obsah

Lanovod - viditelně visí


hans88

Doporučené příspěvky

Ahoj,

visml jsem si na Spacebacku teto "hadice" vdouci k zadnim kolum, muzete mi, prosim, rict, k cemu slouzi? Pripada mi totiz, ze neni videt na kazdem Rapidu. Nesouvisi treba s kotoucovymi brzdami na zadnich kolech?

Puvodne jsem po jejim vyznamu zacal patrat pote, co jsem si ji vsiml na nasem aute a mel jsem podezreni, ze visi nejak povazlive nizko, tak jsem zacal koukat po ostatnich Rapidech - jelikoz je to pozorovatelne i u dalsich vozu, tak je asi vse spravne, ale jen by me zajimalo k cemu tedy slouzi...

 

Na prilozene fotce je oznacena cervenou sipkou.

 

Jeste doplneni: foto je z pohledu na leve zadni kolo

 

Diky!

post-95450-0-65796300-1439405076_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to taky tak. U zadní kotoučové brzy je to znatelnější a hadice jsou silnější. Je to zaháknutý jen na drátku a už se mi stalo, že obě hadice byly vyháknutý. Výš to dát nejde jen tak jednoduše, ten drát se nadá víc přihnout a asi by praskl. V servisu s tím nic neudělali, je to normální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 10 měsíců později...

Taky děkuji. Já si toho všiml skoro hned při koupi vozu,ale říkal jsem si že to asi tak má být když je to fungl nové. Dnes to ale zahlédl kolega v práci a říkal že takhle dole by to být nemělo, tak mě to trochu vylekalo.

 

Že to je jakýsi lanovod by mě nenapadlo, ja jsem spíš ajťák než profík na auta ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...