Přejít na obsah

Zámky dveří YETI


Ivana Oldřichová

Doporučené příspěvky

Popíšu nepříjemnou skušenost, mám centrál bez dálkového ovládání asi před 1/2 rokem přestal reagovat zámek u řidiče, mám garáž tak jsem moc neřešil a zamykal zámkem na dveřích spolujezdce. Bohužel v tu nejnevhodnější dobu se porouchal i tento zámek a do auta jsem se nedostal, musel přijet zámečník a jenom díky tomu, že nemám elektrické stahování zadních okýnek tak auto otevřel. Od zámečníka jsem se dozvěděl, že jsou u zamknutého auta i zablokovaný mechanický táhla od klik? To je asi proti krádežím, ale představa že v autě zamknu dítě a při poruše systému musím rozbíjet okna tak opravdu klobouk dolů všem vývojářům, kteří v podstatě motoristů znepříjemńují život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 15. 5. 2018 na 15:24, Ivana Oldřichová napsal:

... představa že v autě zamknu dítě a při poruše systému musím rozbíjet okna tak opravdu klobouk dolů ....

 

Zamykat vlastní děti v autě je zralé na Darwinovu cenu. Nikdy nevíš, co se s autem po odstavení stane, případně, co se začně odehrávat pod kapotou okolních aut.

 

Jinak auto se samozřejmě dá "odemknou" jak s porouchaným zámkem, tak i v případě, že tam žádná vložka zámku není. Stačí vyšťouchnout záslepku vedle kliky a použít šroubovák.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...