Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Ivana Oldřichová

Zámky dveří YETI

Doporučené příspěvky

Popíšu nepříjemnou skušenost, mám centrál bez dálkového ovládání asi před 1/2 rokem přestal reagovat zámek u řidiče, mám garáž tak jsem moc neřešil a zamykal zámkem na dveřích spolujezdce. Bohužel v tu nejnevhodnější dobu se porouchal i tento zámek a do auta jsem se nedostal, musel přijet zámečník a jenom díky tomu, že nemám elektrické stahování zadních okýnek tak auto otevřel. Od zámečníka jsem se dozvěděl, že jsou u zamknutého auta i zablokovaný mechanický táhla od klik? To je asi proti krádežím, ale představa že v autě zamknu dítě a při poruše systému musím rozbíjet okna tak opravdu klobouk dolů všem vývojářům, kteří v podstatě motoristů znepříjemńují život.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Bratránek má Fabii III s centrálem bez dálkáče a to si představ, že tam je pouze jeden zámek - levé přední dveře. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V 15. 5. 2018 na 15:24, Ivana Oldřichová napsal:

... představa že v autě zamknu dítě a při poruše systému musím rozbíjet okna tak opravdu klobouk dolů ....

Zamykat vlastní děti v autě je zralé na Darwinovu cenu. Nikdy nevíš, co se s autem po odstavení stane, případně, co se začně odehrávat pod kapotou okolních aut.

Jinak auto se samozřejmě dá "odemknou" jak s porouchaným zámkem, tak i v případě, že tam žádná vložka zámku není. Stačí vyšťouchnout záslepku vedle kliky a použít šroubovák.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se