Přejít na obsah

Škoda Octavia III 2.0 110kw syčení od výfuku


Ciperar

Doporučené příspěvky

Zdravím majitele Octavií potřeboval bych radu než se rozjedu k mechanikovi. Mám Octavii III sedan 2.0 Tdi 110kw 3 roky starou najeto 31.000km po servise v 29.000km vyměněny oleje,filtry, když nastartuji tak mi jde nejsem si přesně jist jakoby syčení zezadu od výfuku. Nekolísají otáčky ani to nemá žádný vliv na jízdní vlastnosti jen je to takový divný zvuk. Nedokáže někdo poradit co by to mohlo být než se rozjedu do servisu, abych se mohl případně připravit psychicky na to co to může být? Děkuji za každou radu či informaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, regenerace to nebude, to by ti otáčky zůstali viset na 1000 ot/min... Ale k tomu syčení, dělá mi to taky už od novoty... (aktuálně asi 8000 km najeto) a Octavia před FL asi s 200 000 to dělala taky.. Někde jsem četl, že snad syčí palivové čerpadlo... Může to tak bejt, protože když to budeš poslouchat a chcípneš u toho motor, tak to syčí ještě o vteřinu déle a pak se to utne... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...