Ciperar

Škoda Octavia III 2.0 110kw syčení od výfuku

Doporučené příspěvky

Zdravím majitele Octavií potřeboval bych radu než se rozjedu k mechanikovi. Mám Octavii III sedan 2.0 Tdi 110kw 3 roky starou najeto 31.000km po servise v 29.000km vyměněny oleje,filtry, když nastartuji tak mi jde nejsem si přesně jist jakoby syčení zezadu od výfuku. Nekolísají otáčky ani to nemá žádný vliv na jízdní vlastnosti jen je to takový divný zvuk. Nedokáže někdo poradit co by to mohlo být než se rozjedu do servisu, abych se mohl případně připravit psychicky na to co to může být? Děkuji za každou radu či informaci

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Děkuju moc za reakci a informaci. Bál jsem se právě, že to může být něco horšího u relativně nového auta. Díky moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, regenerace to nebude, to by ti otáčky zůstali viset na 1000 ot/min... Ale k tomu syčení, dělá mi to taky už od novoty... (aktuálně asi 8000 km najeto) a Octavia před FL asi s 200 000 to dělala taky.. Někde jsem četl, že snad syčí palivové čerpadlo... Může to tak bejt, protože když to budeš poslouchat a chcípneš u toho motor, tak to syčí ještě o vteřinu déle a pak se to utne... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne syci len pri regeneracii a prejavuje sa to aj zvysenymi otackami, cize aj spotrebou na mieste

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se