Přejít na obsah

autorádia z Číny


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Dá se to celkem dobře poznat na zpracování zesilovače, použíté kondezátory a pod. Předpokládám že v číně budou řešit vše digitálním zesilovači, můžou šetřit na spoustě věcí co na první pohled hned uvidíš potom co rozebereš originál a čínu, rozhodně to ucitíš i když to vezmeš jen do ruky. Celkově problém čísnkých produktů, je šetření kvalitním materiál, poddimenzování namáhaných částí a pod.

 

Na druhou stranu SW mají podstatně lepší, kdyby mi nebylo líto vyhodit 10 klacků za čínský bastl... podle mě za to chtějí hodně peněz, kvalita zpracování neodpovídá co jsem viděl na foto...

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mě včera přišlo RCD330 Plus, zelené podsvícení, logo škoda. Vyšlo na Ali na 3690,-. Mám ho místo blues. Hraje minimálně stejně, ne li lépe. Handsfree je při stání dokonalé, strana nepozná, že jsem v autě. Při jízdě musim mluvit víc nahlas. Funguje zobrazení parkovacích senzorů, což jsem předtím logicky neměl, takže výbava navíc :-D a přehrávání přes BT je parádní. Zítra dorazí i rámeček ze škodovky, tak už to bude i lépe vypadat. Zapojení lehké, kabely sedí. Mám Yeti 2011.

IMG_20180627_201726.jpg

IMG_20180628_080259.jpg

IMG_20180628_080312.jpg

IMG_20180628_080342.jpg

IMG_20180628_080411.jpg

IMG_20180628_080439.jpg

IMG_20180629_115544.jpg

IMG_20180629_114754.jpg

Editováno: , autor: huskye
New photos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, rádio je čínsky nebo anglicky ;-) ale to podle mě není na škodu. Maximálně v nastavení ale co je equalizer, bass, treple, to asi každýmu dojde. Jediná blokace je v mirror linku, to nemá každý telefon. Ale v jiném vlákně tady se řešilo, že lze nahrát jiné menu, které mí i funkci simple link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Nazdar borci, také jsem zakoupil rádio RCD 330 Plus (6RD 035 187A)(výrobce Desay). Přehození rádia (Octavia II 2012, takže po FL) proběhlo v pohodě, pasovalo jak napájení, tak anténa - jen jsem musel použít anténní redukci Fakra konektor 2/1 a jiný rámeček. Spárování BT ryhlé, dobře se volá a protistrana spokojena s hovorem, takže vestavěný mikrofon asi dobrej s dobrou citlivostí. Rádio/ladění je celkem dobré a ukazuje názvy stanic. Dysplej ukazuje i venkovní teplotu, což mám radost. Co mě ale nepotěšilo, to je celková kvalita zvuku, je to takové plechovější... Původní rádio Swing bylo radost poslouchat, prostě dokonalý zvuk jak spodek, střed a výšky ! Asi to je tím, že rádio Swing má v nastavení zvuku ještě Loudness, což sakra pomůže ve výsledné zvukové barvě. U 330 mám bass naplno a zvuk (myslím podání basů) je takové ošizené, střed a výšky pěkné. Zkoušel jsem pustit ve 330 testovací zvuk a např. 25, 31,5, 40, 50 Hz až po 12.5 kHz, jako rádio to dalo celkem slušně, ale výsledný poslech Mp3 (nějaké skladby) je to jakýsi neůplné, prostě chybí spodek ... Škoda, že menu rádia je pouze v AN, nebo čína, mohla by se někde stáhnout čeština, ale netuším kde-asi neexistuje... Další věc, která mě zaráží je ta, že když poslouchám USB Mp3 - vypnu zapalování a po znovu zapnutí (po pár minutách), tak Mp3 začne hrát opět od začátku playlistu. U jiných rádií začne Mp3 hrát z místa, kde se vypnulo rádio. Nepřišel jsem na to, kde se to nastavuje, asi nikde... Rád bych do budoucna napojil zadní kameru, ale mám pocit, že budu muset pomocí diagnostiky něco nastavit, protože při zařazení zpátečky 330 (display) nic neukazuje, asi auto o rádiu neví. No musím někde sehnat nějaké informace o tomhle rádiu ... Jestli někdo máte zkušenosti s rádiem, tak napište. Díky předem.

RCD330.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím, budu dědit Yetiho 2014 Active 1.2 TSI a jelikož jsem nikde nenašel jasné informace, tak bych prosím potřeboval pomoc. Auto je vybaveno pouze klimatizací, tempomatem, zadníma parkovacíma senzorama a rádiem Blues. 

 

Moje požadavky a dotazy tedy jsou: Chtěl bych rádio s podporou Apple Carplay. Vyplatí se kupovat nové originální rádio nebo brát nějaké Vámi osvědčené z Číny? Šlo by dodělat ovládání rádia na volantu (fungovalo by s originál rádiem i s Čínou)? Fungovali by s čínským rádiem parkovací senzory? (Při zařazení zpatecky se ztlumí rádio a jde slyšet jen pípaní senzorů - nevím jestli to vůbec souvisí s rádiem).

 

Děkuji předem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš dvě (tři) možnosti:

1. dodělat originální Amundsen / Columbus. Oficiálně to nejde, ale dělají to lidi co se pohybují zde na fóru. Je to sice drahé, ale funguje vše na 100%

2a. koupit radio z číny. Levné řešení s kompromisy. Podle toho jaké radio koupíš bude těch kompromisů víc nebo míň.

2b. koupit aftermarketové rádio nějakého renomovaného výrobce autorádií. Výsledek bude někde mezi prvními dvěmi možnostmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Nikde jsem nenašel kolik se pohybují ceny dodělání toho originálního rádia. Dokážete tu cenu zhruba určit? 

 

Pokud tomu tedy rozumím tak čínské rádia nijak neovlivní parkovací senzory? Díky 

 

PS: Hledal jsem ta y na fóru Čínské rádia, ale nenašel jsem žádné doporučené s podporou CarPlay

Editováno: , autor: kubacizek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj všichni,

potřeboval bych prosím poradit. Koupil jsem si autorádio Isudar 2 DIN.

 

https://www.aliexpress.com/item/840114102.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.a5193d63nt6gNM&algo_pvid=e1a729eb-c651-4773-9a72-73e9c8b72766&algo_expid=e1a729eb-c651-4773-9a72-73e9c8b72766-0&btsid=8cd5b0f9-7bbe-4204-a75a-432d65a5bbd8&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_9,searchweb201603_53

 

Nevím však přesně, který rámeček mám použít, myslím, že 5L0858069K 1QB, ale nevím to jistě.

Mám Yeti 2012, 1.2 TSI 77kw  s manuální klimatizací a s rádiem Blues, viz foto.

Předem děkuji za odpovědi.

 

UTB87OPowL2JXKJkSanrq6y3lVXap.jpg

 

Tenhle? 5L0858069K 1QB 

rámeček.png

Nebo tenhle? 5L0858069G 1QB

 

1.thumb.jpg.4608854cce9f6315727057d3ded37b7e.jpg

 

Liší se pouze písmenkem K a G. Neví někdo jaký je v tom rozdíl?

 

Opravil jsem odkaz na rádio, už je funkční.

Editováno: , autor: Yman
Doplnění popisu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...