Přejít na obsah

autorádia z Číny


Doporučené příspěvky

Ahoj. Poridil jsem tuhle dyni. https://www.autonavi.cz/autoradia-volkswagen/pumpkin-ae0373b-autoradio-pro-vw-a-skoda-s-android-8-oreo/

Funkcne nemam vyhrad. Ale zvuk stoji za prd. Swing je proti tomu paradni hifi audio. Jsem z toho hodne zklamany. Zkousel jem i linkove vystupy a i na nich je zvuk spatny, takze externi zesilovac nema smysl. Ted mam v planu zkusit subwoofer a jestli ani to nepomuze, tak to asi vyhodim a poridim tam neco jineho :-/

Editováno: , autor: YOndra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

jen pro info - Park pilot jsem na RCD 330 Plus rozchodil přes diagnostiku (VCDS). Podle mě lepší než tam dávat originál rádio s CarPlay. S tímhle rádiem jsem zatím neměl žádný problém. Až na to, že si neumí automaticky přeladit aktuální stanici na jinou frekvenci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Kdo neni spokojeny se zvukem cinskych android jednotek, doporucuji tuhle upravu https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-hardware-development/mod-simpledsp-installation-mtcd-e-t3823075
Vcera jsem DSP modul zkusmo do radia nainstaloval a zvuk je epesni. Tim jsem zastavil vyrobu subwooferu pod predni sedacky :)

Editováno: , autor: YOndra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím 
Mám velkou prozbu. Neporadil by mi někdo jak na to? 
Objednal jsem autorádio z Ali, při zapojení mi nejde zvuk a komunikace s can-bus jednotkou. Mám Octavii 2 L&K fl. s origo audio systémem.
Po zapojení do O1 zvuk jde všiml jsem si že na konektoru O2 je víc drátu než ne konektoru do rádia O2 má origo zesilovač. Neví náhodou někdo co je ještě potřeba aby mi to hrálo? 
Zdravím 
Mám velkou prozbu. Neporadil by mi někdo jak na to? 
Objednal jsem autorádio z Ali, při zapojení mi nejde zvuk a komunikace s can-bus jednotkou. Mám Octavii 2 L&K fl. s origo audio systémem.
Po zapojení do O1 zvuk jde všiml jsem si že na konektoru O2 je víc drátu než ne konektoru do rádia O2 má origo zesilovač. Neví náhodou někdo co je ještě potřeba aby mi to hrálo? 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 14. 3. 2020 na 11:16, YOndra napsal:

Kdo neni spokojeny se zvukem cinskych android jednotek, doporucuji tuhle upravu https://forum.xda-developers.com/android-auto/mtcd-hardware-development/mod-simpledsp-installation-mtcd-e-t3823075
Vcera jsem DSP modul zkusmo do radia nainstaloval a zvuk je epesni. Tim jsem zastavil vyrobu subwooferu pod predni sedacky :)

Zdravim muze mne tady nekdo poradit ten dsp modul jak na to.Je to stara tema kdyb mne tu nekdo poradil mam taky toto cinske radio a zvuk nic moc.

Dekuji predem.M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...