Přejít na obsah

Infotainment columbus a škoda connect


Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Mám na vás dotaz. Mám superba combi LaK vyroben 5/2017. V menu infotainmentu nikde nenalézám škoda connect.

I při registraci na netu do škoda connect mi to po zadání VIN kódu nenachází žádné auto.

Nevíte, kde je problém? Mám infotainment columbus. Je to otázka nějaké aktualizace?

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. Resp ve vedlejsim vlaknu to zkouseli - po aktualizaci fw se sice objevi nabidka skoda connectu, ale nejde aktivovat  a tim propojit s portalem atd. aktivace se dela pomoci vinu , a skodovka si hlida, ze to altivujes jen s autem, kde je to podporovane.

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
V 17. 5. 2018 na 16:08, Tragedie_v_JZD napsal:

Superb III má podporu Skoda Connect az od MR 2018 - zakladni poznavaci znameni - ma uz tvy auto 9,2" palcového kolumbuse?

 

- ano -> skoda connect tam mas

- ne -> skoda connect tam nemas

Neviem presne udaje o podpore Skoda CONNECT, ale vo vozidle SIII r.v. 8/2017 Skoda CONNECT je a funguje podla uspesnosti aktualizacie aplikacie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

@robon 08/2017 = MR2018. @Tragedie_v_JZD pise spravne. Sluzby Care Connect u S3 mohou fungovat pouze u vozu s 9,2" Columbusem. Ten, co vypada jako tablet, je cely skleneny a ma vlevo dotykova tlacitka.

 

OT: Resil jsem s technickou podporou ŠKODA AUTO Help Desk nekolik mesicu neustale problemy s funkcnosti - online pridavne topeni, vypadky sluzeb na strane poskytovatele, a po nekolika mailovych stiznostech jsem dostal sluzby Care Connect na rok 2019 zadarmo jako kompenzaci. Vse je posledni mesice funkcni, u me spokojenost. Aktualne probehla udrzba sluzeb, ale nezdarila se na 100% a bude zrejme jeste nasledovat dalsi. Bezprostredne by pak mela byt vydana i nova verze aplikace. 

 

 

mrx. 

Editováno: , autor: mrx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za info.

Ano v SIII 8/2017 je Columbus, velka rovna obrazovka s dotykovymi tlacidlami na soferovej strane.

Skor ma zujimalo co ma ten Columbus schovane vo vnuti. Nasiel som tu na foru nejake kodove oznacenia no asi tam nebudu vsetky modely/typy. Skoda CONNECT je funkcny (az na zopar chyb co im posielam ked mam cas e-mailom do Skodovky (SK)).

Chcel som pripojit apku cez SMARTGATE avsak nepodarilo sa mi to.

Chcel som vediet stav paliva v nadrzi (%), stav akumulatora (V) a pod.

Tie zakladne udaje o spotreba/km/cas vo vozidle v SKODA CONNECT je podla mna zalostne malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartgate je po novu (asi dva roky) součástí Smartlink+.  Doporučuji stáhnout aplikaci ŠKODA OneApp a tu propojit buďto kabelem (a umí se i zrcadlit) nebo připojit k Wi-Fi vozu (pak nebude zrcadlit, ale přes integrovanou SmartGate bude sosat a analyzovat data). Údajů dokáže zobrazit mraky.

 

@mrx Nejdřív bych si zjistil fakta pak bych kritizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartgate je o nicem, pokud je v aute Skoda Connect - to tam je vetsinou i wifi a pro zobrazeni dat ze Smartgate se musis mezi wifi prepinat. Nehlede na to, ze pak prijdes k autu, odemknes, nastartujes a Tvuj mobil si vybere random wifi, podle Murphyho zakona vetsinou tu od Smartgate, ktera ale neprenasi data z netu, takze pak resis jako blbec, proc Ti nejedou data.

 

Kdyz ma auto Skoda Connect, jednoznacne by v nem mely byt dostupne informace i ze Smartgate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...