Přejít na obsah

Fabia RS - Netáhne ve vyšší rychlosti


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

 

řeším u nově dovežené Fabie RS - 1.9 TDI 96KW to, že v nižších otáčkách se sbírá hezky, ale kolem 120 přestane táhnout - pomalu kousá hranici 122, 123, 124.. a pak zase začne ale jen málo...  Ví se, že v ní je chip z Německa, který by měl být snad i značkový a při testovací jízde před koupí jezdila jak z praku..

 

Tudíž tedy otázka, zda bude špatná váha vzduchu (ta byla ale měněna před nějakou dobou, takže je malá pravděpodobnost, že by nová byla špatná), nebo regulace na turbu, která mě napadla.. Mám udělaný LOG kanálu 3, 10, 11 - snažil jsem se držet celou dobu podlahu z nižších na 4tej stupen až do vyšších.. Našla by se nějaká dobrá duše, co by na ten LOG koukla a řekla mi, čím se odrazit ?

 

Na diagnostice nám skákalo: Fuel relay J17 a N75.. Zajímavé je, že po smazání třeba 100km nic a pak skočí jedna závada, smažu, skočí druhá.. a takhle se to opakuje nepravidelně.

 

log ke stažení také zde: http://leteckaposta.cz/424237719   

 

Mockrát všem děkuji za pomoc. 

LOG-01-003-010-011.csv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...