Přejít na obsah

Výměna spojkové sady


zro

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Presne tak.

Nikto z mechanikov ti to urobit nebude chciet.

Jednak nevedia odkial to mas, ci to tam bude pasovat, nezarobia na dieloch a hlavne ti nato nevedia dat zaruku a nechcu ist do moznych problemov....

Sam som si to zazil, mechanik mi ale sam zhanal diely, po vymene komplet sady nieco robilo problem, musel to dat dole, menil lozisko, nepomohlo, tak sme menili SACHS za LUK - nepomohlo, tak sme dali na repas prevodovku a az to pomohlo...

Spocitaj si, ze sa to stane viac krat tak asi to nie je sranda (mne 5x skladal a rozoberal vsetko).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že když mám součástku z originálních autodílů s vyraženým logem výrobku a k tomu doklady o koupi, tak že by to mohlo být dostačující... Navíc nevím, proč by mi dílna měla dávat záruku na díl, spíše na práci... A cena, kterou mi uvedli v autoservisu Škoda - 37 tis. za výměnu sady, to je fakt dost.  Ale díky za info, budu hledat dál...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2018 na 21:48, zro napsal:

Předpokládám, že když mám součástku z originálních autodílů s vyraženým logem výrobku a k tomu doklady o koupi, tak že by to mohlo být dostačující... Navíc nevím, proč by mi dílna měla dávat záruku na díl, spíše na práci... A cena, kterou mi uvedli v autoservisu Škoda - 37 tis. za výměnu sady, to je fakt dost.  Ale díky za info, budu hledat dál...

 

 

Jestli máš OII starší 4 roky, můžeš využít na výměnu spojkové sady economy servis, kde ti vymění celou sadu za +/- 10 tisíc v autorizáku s originálními díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena záleží na motorizaci a rozsahu opravy. Výměna spojky na O2 je v autorizáku cca 3500,- Já dal za komplet na 2.0 TDI CR (lamela, přítlačák a hydraulické ložisko + práce) necelých 13 tis. Pokud už má auto najeto 200+, měla by se rovnou vyměnit i dvojhmota. 

 

V 17. 5. 2018 na 21:48, zro napsal:

Předpokládám, že když mám součástku z originálních autodílů s vyraženým logem výrobku a k tomu doklady o koupi, tak že by to mohlo být dostačující... Navíc nevím, proč by mi dílna měla dávat záruku na díl, spíše na práci...

no právě jen na práci a teď si představ, jak budeš nadávat, až ti po opravě vrátí auto se škubající spojkou s odůvodněním, že ta nová lamela asi nebyla úplně ok. Ale jestli chceš, tak ti jí za další tři litry vymontují, aby jsi ji mohl jít reklamovat. No a ty jí se skřípěním zůbů půjdeš reklamovat, jenže oni ti řeknou, že to byla chyba montáže. Na tohle ti kývne jen servist, kterému nevadí se hádat svými zákazníky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pneu jsou pneu,auto je přezuto za 15 minut,výměna spojkové sady je docela náročná tak se jim nedivím a navíc,když ani sama Škoda auto kolikrát podle vin není schopna určit přesný díl-osobně jsem se s tím setkal.Takže jin přineseš díl,oni to rozeberou,zjistí,že to nesedí,auto jim bude bůh ví jak dlouho blokovat zvedák,který by jinak vydělával.Mám servis,takže vím o co jde.Domluv se s nima,že jin zaplatíš jejich obvyklou cenu práce + jejich marži na dílech a možná nebude problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, milanosc napsal:

Vyměň si to na netu. Dones do hospody pivo a maso na řízek.Pošlou tě do PRDELE. Tak si to hezky vyměň, tam kde jsi to koupil!!!!

Já jsem neuváděl kde jsem spojku sehnal. A podobný komentáře sem raději nepište...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...