Přejít na obsah

Amundsen


Doporučené příspěvky

Občas mám problém při načítání navigačních map ze slotu pro SD1. Furt se to načítá a synchronizuje až musím vyndat kartu a pak se to hned načte. Ve slotu pro SD2 je to Ok. Zároveň ve slotu SD1 se mi vůbec nenačte SD karta s mp3, ve slotu SD2 funguje bez problému. V návodu není rozlišeno, ve kterém slotu má být navigační SD karta a kde pro média, tudíž předpokládám, že musí vše fungovat v obou. Funguje vám vše v obou slotech? Vypadá to na problém slotu a reklamaci...

 

tak při včerejší garančce schválena výměna jednotky na záruku

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zalezi jestli chces pouzivat vestavenou navigaci columbus ma lepsi fix gps a o neco vetsi display. Pokud pouzivas waze na mobilu tak je podle mne columbus zbytecnej. Pro normalniho cloveka je si myslim zbytecnej spis bych sel po Lane assist a jinych vecech ktere pri jizde fakt vyuzijes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím auto s navigací neměl, ale přemýšlím o Kodiaqu a tak koumu jestli Amundsen nebo Columbus. Doteď jsem jezdil podle navigace v mobilu - mám tam Sygic. Ale počítám, že u nového vozu budu jezdit podle vestavěné a mobil už využívat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Amundsen cez 3 roky a musim povedat, ze to bol omyl. Urcite by som priplatil za Columbus. Amundsen je hodne, ako by som to povedal nepresný? Asi najlepsie to vyjadrili v jednej nemenovanej  relacii- dostaneš sa do cieľa napriek navigácii. AA pouzivam tak v 5% pripadov, a to len vtedy ak sa ponáhľam: waze. Inak idem cez Amundsen lebo sa mi nechce otravovat s AA. Poznamka: ked sa zle rozhodneš tak to neskôr už nevymeniš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Luman napsal:

Já zatím auto s navigací neměl, ale přemýšlím o Kodiaqu a tak koumu jestli Amundsen nebo Columbus. Doteď jsem jezdil podle navigace v mobilu - mám tam Sygic. Ale počítám, že u nového vozu budu jezdit podle vestavěné a mobil už využívat nebudu.

Mám Amundsen v oct. 3, pravidelně aktualizovaný. Už se mi ale dvakrát stalo, že mě zbytečně hnal objížďkou, ačkoliv překážka provozu už byla pryč. V době, kdy jsem auto kupoval to byla pecka, dnes, když jsou waze, google maps, atd.. je ten Amundsen trochu zpomalený, i když asi bere aktuální data z družic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Chci se zeptat jestli je u Amundsenu v Kodiaqu v posledním modelovém roku v rámci navigace funkce rozpoznávání dopravních značek? Ptám se proto, že tato funkce je nabízena v paketu Top travel asistent spolu s tempomatem a parkovacím asistentem. V současném autě tuto funkci mám a dopravní značky se mi zobrazují mezi budíky v kapličce přistojů. Pokud ne dá se dodatečně dokodovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtení značek u současných modelových roků a těch nadcházejících dokódovat už nejde, je to chráněno SWaP klíčem. Jinak pokud vím, tak i nový MIB3 Amundsen umí zobrazovat značky, ale asi to dělají takto jako paket s Columbusem nejspíš a nemusí se nic řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není paket s Columbudem, ale paket Top travel asist a obsahuje parkovací asistent, adaptivní tempomat a rozpoznávání dopravních značek.

 

Současný Amundsen s MIB3 v Kodiaqu umi zobrazovat značky kde?

 

 

Editováno: , autor: xx30
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, měl jsem za to, že Top Travel Assist je s Columbusem.

Amundsen zobrazuje značky normálně v navigaci, jako starší Amundsen. A samozřejmě i v budíkách. V tomto ohledu je mezi Amundsenem a Columbusem rozdíl jen ten, že v případě virtuálního cockpitu neumí zobrazovat mapy zároveň na displeji rádia a v cockpitu. Pokud se pro MIB3 nic nezměnilo :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Krosta napsal:

Amundsen zobrazuje značky normálně v navigaci, jako starší Amundsen. A samozřejmě i v budíkách.

Jak jsem psal v předchozím příspěvku, ano umí.

A jen dodám, že tohle není tvé soukromé téma, tak jsem přidal skutečnost, která by mohla zajímat i ostatní uživatele infotainmentu Amundsen. :) 

Stačilo chvilku hledat a zde je 100% ujištění, že to Amundsen umí :)

https://youtu.be/4sbERH4f7Pw?t=326

Jedná se sice o Karoqa, ale Amundsen je všude stejný. V cockpitu jsou vidět značky. Nehledal jsem dále, zda někde bude vidět, zda to ukáže i v navigaci přímo, ale to už jsem dál nehledal. Pokud to ale umí zobrazit v cockpitu, tak to bude umět i v navigaci. Ve výše zmíněném voze to neukazuje, ale může to být tím, že to má v navigaci vypnuté. 
Spíše zůstává otázkou, zda to určitě je jen při čtení značek na silnici, nebo i přímo z mapových podkladů (jak to má Columbus), to s jistotou říct nemohu, ale myslím si, že to umí také.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...