Jump to content

Recommended Posts

A aktualizacia na stranke skody nie je to iste co ponuka volkswagen ?

Zdravím,

na 99% to fungovat nebude, ale v Nemecku se da original CarStick Skoda koupit levneji, da se koupit i přes ebay.  Uz jsem je odtamtud bral, poslední i s dopravou vysel asi na 70e, dorazi stejny, jako se prodava u nas, i s ceskym "navodem" uvnitř zatavene plastove krabičky. J.

• Upvote 1

před 12 hodinami, Jore Jore napsal:

mrkni do příslušného vlákna u Octavie III tam se to rozebírali docela podrobně

před 29 minutami, Aleš_BX napsal:

mrkni do příslušného vlákna u Octavie III tam se to rozebírali docela podrobně

Díky mrknu

před 8 hodinami, jakoubek_ napsal:

Zdravím,

na 99% to fungovat nebude, ale v Nemecku se da original CarStick Skoda koupit levneji, da se koupit i přes ebay.  Uz jsem je odtamtud bral, poslední i s dopravou vysel asi na 70e, dorazi stejny, jako se prodava u nas, i s ceskym "navodem" uvnitř zatavene plastove krabičky. J.

Tak jsem hledal po netu, ale na nic nenarazil, jestli můžu otravovat, hoď sem nějaký odkaz, kde v Německu koupit. Včera jsem se byl v OBAutodily a tam mi poslední prodali den předtím. Takže teď složitě pátrám.

Díky

Kdyby to někoho zajímalo, minulý týden jsem aktualizoval nové mapové podklady pro Amundsen. Nově se již nestahuje download manager, mapy se stáhnou (uloží) v ZIPu. Zůstalo rozdělení do regionů a nově přibyla opět celá Evropa :-)

já vidím ECEx 2019/2020 i starší 2018/2019 , celkem 12 map. podkladů.

Posted (edited)

Tak se dívám na AMUNDSEN update a jsou tam ke stažení různé mapy (po částech), ale celková žádná, resp. jedna ano ECE A1 2019/2020 - only for 32GB SD (soubor má 12 GB)

Já mám jen 16 GB. To má snad někdo pro Amundsen kartu 32 GB? Jak tomu mám rozumět? Dá se dokoupit?

Díky za info.

P.S. Minule sem hodil ferda25 balíček (celé Evropy) v ZIPu ke stažení, což bylo super.

Edited by Redfish
    oprava

Posted (edited)

@Redfish mám 16GB SD kartu (originál Škoda) a přesně tento soubor jsem tam dal a vše funguje, jako předtím. Tu hlášku, že je "pouze pro 32GB SD" ignoruj.

P.S. Předchozí balíček, o kterém mluvíš, jsem měl taky a tento nepřináší žásnou změnu, je to to stejné jen s rozdílem, že ten předchozí měl v názvu "ECE AS" a tento má "ECE A1" a vyšel s patrným zpožděním oproti tomu, co zde byl již k dispozici od Ferdy (zřejmě Škoda v tomto časově zaostává za VW).

Edited by BirK

ano, nové karty jsou už 32 GB - dá se koupit nebo vytvořit z jakékoliv SD karty , už se tu o tom někde psalo, jak na to, aby se jakákoliv karta chovala jako že je originál...

Ja som dal kartu sd od samsungu do formátu FAT32 a funguje v mi v columbuse. 

• Downvote 1

Posted (edited)

no ty jsi tedy trefil hřebíček na hlavičku.... prosím trochu si přečti jaký je rozdíl mezi Amundsenem a Columbusem, jinak bys sem, kde se řeší mapy na kartě pro Amundsen, takovou hovadinu nemohl napsat

Edited by Aleš_BX

Myslel. Aký je rozdiel medzi aktualizáciou map s kartou sd medzi Amundsen a Columbus? 

Edited by Jaro92

no to je právě to, že to nevíš, proto jsem psal co jsem psal, aby sis přečet jaký je rozdíl mezi Columbusem a Amundsenem....

u Columbuse je úplný šumák, o jakou SD kartu se jedná... mimochodem nejlepší je formátovat na exFAT, knikoli FAT32 ....data s mapovými podklady se z SD karty nahrávají do Columbuse - aktualizují se... kartu pak můžeš klidně vyndat nebo vymazat...

u Amundsena a zde jsme v tématu o Amundsenovi, jsou data s mapovými podklady na SD originální kartě, bez vložené karty s mapovými podklady si prostě u Amundsena dost dobře nezanaviguješ....

Ok, zkusím nahrát na 16 GB kartu (originál) ten balíček pro 32 GB kartu. Samozřejmě není problém koupit větší kartu, ale z fóra vim, že nejde použít pro Amundsen (Columbus je jiná navigace). Stáhnu mapu pro 32 sd o velikosti 12 gb a pak uvidím, kolik to má po rozbalení, zda to tam vůbec vejde. 

Díky všem, zejmena BirK👍 (pokud to půjde 😂

Možná jsem trouba, ale proč se tady v tématu Amundsen píše, ze to s jakoukoliv kartou nejde? Pokud ano, pak budu fakt rád, když mi poradíš nebo hodíš odkaz, jak na to. To neni ironie, opravdu jsem doteď měl zato, že to vůbec nejde. Díky.