Jump to content

Recommended Posts

to, že se to tady píše, to neznamená že to nejde.... pročti příslušné Amundsení vlákno v sekci Octavia III.... tam se o tom píše a pak si návod vygoogluješ... holt v OIII byl ejen Amundsen mnohem dřív, doporučuji hledat více věcí právě i OIII, řekl bych, že je tam obecně nejvíc informací...

Tak hlásím, že jsem stáhl a na 16 GB origo kartu rozbalil ty mapy pro 32 a navi funguje. Takže diky BirK! 

Posted (edited)
    V 14. 6. 2019 na 23:03, Aleš_BX napsal:

to, že se to tady píše, to neznamená že to nejde.... pročti příslušné Amundsení vlákno v sekci Octavia III.... tam se o tom píše a pak si návod vygoogluješ... holt v OIII byl ejen Amundsen mnohem dřív, doporučuji hledat více věcí právě i OIII, řekl bych, že je tam obecně nejvíc informací...

Ok, pohledam v sekci OIII. Mám Kodiaq a tak jsem četl tam. 

Tak jsem hledal a něco našel. Myslíš tu úpravu pomoci linuxu a karty Samsung Evo? 

Edited by Redfish
    Doplnění

na běžné SD kartě je třeba změnit CID, píše se o tom třeba zde: 

Takže jak jsem psal výše, hledal jsem a jediná cesta je připravit to na Linuxu a jen s určitým typem SD karty. Mám pravdu? Nebo je ještě jiná moznost? 

Já jsem se tomu před nějakým časem chvíli věnoval a myslím, že jsem došel k podobnému závěru, tj. lze to, ale je zapotřebí Linux a ne každá SD karta se takto nechá změnit. Zkoušel jsem i něco na OS Windows, ale u nich změna CID nebyla možná. Ale nevěnoval jsem se tomu příliš zeširoka, jen jsem to chtěl zkusit a vzhledem k tomu, že si zatím vystačím s mojí 16GB orig. SD kartou (co se navigace týče), tak jsem to dál neřešil.

No, podle Ales_BX to neni až tak složité, což si nemyslím a tvoje zkušenost mě v tom utvrzuje. Takže zůstanu u své 16 GB karty tak jako ty.  A za nápovědu, že to funguje i tim 32 gb souborem velký dík. Už je to odzkoušeno.