Přejít na obsah

Skřípání/povrzávání z oblasti motoru 2.0TDI 81kw 4x4


Kuba Turek

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám Yetiho, 2015, 34 tisíc najeto, 2.0TDI 81kw 4x4. Již před zhruba rokem jsem reklamoval auto, protože po nastartování motor vydával písklavé zvuky, ale ihned po zahřátí se zvuky ztrácely. V autorizovaném servisu vyměnili ozubený řetěz a napínací kladku v rámci záruky. Od té doby bylo vše ok. Ovšem teď pozoruji trochu jiný problém. Jakmile je motor zahřátý a normálně jedu a dam nohu z plynu (někdy i rychle), tak z oblasti za palubkou/motoru jde takový písklavý až vrzací zvuk. Nebo se to objevuje když nešlapu tolik na plyn. Zejména v nižších otáčkách a nižším zařazeným stupněm je to slyšet. Zkoušel jsem ohmatávat plasty, celou palubky a vše drží jak má. Navíc, když auto není zahřáté, tak je to v pohodě. Zní to jak kdyby nějaké ozubené kolečko či co vrzalo... Nemá nekdo nebo neměl podobný problém? 

Editováno: , autor: Kuba Turek
Doplnění informace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...