Přejít na obsah

Zvýšení výkonu / chiptuning motoru 2.0 TDI 110kW


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahojte, konečně jsem se odhodlal zajet s autem k TDIfunovi, jak můžu autu pomoc před jeho návštěvou? Vyměnil jsem zatím, vzduchový, palivový, olejový filtr a dal nový olej, ještě něco můžu udělat pro lepší výsledek? Výměna žhavičů nebo to je zbytečné, či jiné rady? Popřípadě mám nechat udělat preventivně rozvody? Rok výroby 2013 - najeto 95000km, již byla měněna vodní pumpa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím. Tak dnes som sa konečne odhodlal na chip. Zašiel som do BH Motorsport a tu na fotke je výsledok. 133,9kw a 391,5 Nm. Musím povedat že je to citeľný rozdiel. 
 

Len sa chcem opytat je podľa vás ten graf priebehu v pohode? Jedna sa mi o ten točivý moment medzi 1800 a 2200ot. 

Dik

304473B2-2B97-4A98-81DC-F324251937F7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak ja mám RaceChip (O III 2016 2.0 TDI 110 kW) +26 PS, + 61 nM a jsem velice spokojený. Ještě jsem se dohodl na slevě protože jsem bral 3 naráz ještě do další ofce a do Scaly 1,6 TDI a ve všech autech spokojenost.

 

Najeto mám s Chipem asi jen 15 tkm, ale spokojenost velká. 

Mám drážkované ATE kotouče PowerDiscs a chystám se na výměnu tlumičů.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte mam 2,0tdi 2017 rok, 90000km,pred mesiacom ho dal  chipnut, je to bez skúšky na brzde, cez jedného nemeckého upravara , robí pre neho tu jeden známy.185 ps 410nm,je to poznať. Od 1700 otacok zreteľne lepsii, nad 2500 poriadne cítiť rozdiel. 

Spotreba pri normálnej jazde nezmenená,akurát skorej sa rozbehne, 

Ľutujem ze som ho nedal skôr cipnut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...