Přejít na obsah

Cvakanie pri zapnutí stieračov


pusher...

Doporučené příspěvky

Ve vláknu k vodě ve dveřích někdo zmiňoval cyklovač-nějakej divnej zvuk. Mě to po delší  době, kdy je zapnutý cyklování dělá to, že jedno

setření vynechá a místo cvaknutí relátka, kteté doprovází každé setření se ozve rychlé zacvakání. Má  s tím někdo podobnou zkušenost?

Editováno: , autor: basso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dneska jsem jel po delší době v dešti a mám nové postřehy. Ten zvuk ,,pendlovek" se mi ozval i při normálních stěračích, nejen při cyklování. A aby toho

nebylo málo, dvakrát se to ozvalo  asi tak půl minuty po úplném vypnutí stěračů. A teď se z toho po.....

Tak nevím, jak to v servisu předvedu. Hlava mě to nebere.

Máte někdo nějakej novej poznatek, nebo jste to zkoušeli konzultovat se servisem?

Editováno: , autor: basso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemuže někdo nahrat ten zvuk ? sice je to blbý za jízdy ale mohl by to někdo skusit

 

jste si jisti že to rele stěraču ?

 

mi to děla taky občas najky podobný pazvuk ,připadá jako by to šlo od hlavního brzdového valce .

 

Je to jen domněka nemuže to byt sušení berzd za mokra ? u rapida to jde zapnout přez vcds, otazka jestli funguje

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně dělaj stěrače tenhle zvuk - nevím jestli je to to samý o čem mluvíte....dělá to jen na dešťový vodě, když ostříkám tak ticho. Dělá to i na cyklovači i na běžném stírání. Ale už i docela bouchaj. Vše přisuzuju už jejich ročnímu opotřebení, takže na podzim dám nový :) Jo a cyklovač cvakne, to snad vždycky u všech aut ne? :D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to určitě od stěračů, protože jestli se nepletu, tak se mi na cyklovač vynechal i jeden cyklus...

Mám stejnou zkušenost. Celou dobu v dešti sedím napjatej a čekám kdy to

udělá. Ještě mě napadlo, jestli to nedělá voda, která by se dostávala za deště někam do elektroinstalace. Dovnitř auta snad né, to bych si asi

za tu dobu všimnul, že mám v autě mokro, ale někde venku třeba u stěračovýho motorku, kde by ta voda mohla něco propojit a způsobit to

zacvakáni. Protože jak jsem psal už včera, udělalo mi to i při plynulém stírání a dokonce dvakrát asi půl minuty po úplném vypnutí stěračů.

Editováno: , autor: basso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 roky později...

Zdravim,

neviete kde by mohla byt chyba ze ked zapnem stierace len jednym tuknutim tak to cvakne (tukne) niekde v palubovke na zaciatku aj na konci stierania

to iste plati aj pri automatickom stierani s nizsou frekvenciou... pri tom najrychlejsom stierani to cvakat nestiha..

nie je to nic hrozne, ale doteraz mi to nerobilo

kde by mohol byt problem?


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...