Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálního zamykání


Pepa Pepino

Doporučené příspěvky

Zdravím mám takovou prosbu mám supa 1.9 96kw koupil jsem ho a až teď jsem zjistil že mi centrál dálkový funguje jen pouze pokud stojím u auta a to jen u dveří řidiče tak to jde vše i okna ale pokud stojím kolem něj tak to sice také zamknu i odemknu ale nejdou okna ale jak se vzdálím tak už nejde nic kontrolka bliká a baterka je měněná nevíte někdo co by to mohlo být moc děkuji Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

zdravím.Potřebuji poradit.

mám jeden klíč s dálkovým ovládáním u kterého mi funguje zamykaní,otevíraní kufru ale otevíraní dveří nejde.

když vytáhnu baterku a znova ji uložím.tak vše funguje tak na 15 vteřin.potom přestane fungovat otevíraní.kontrolka nebliká při zmáčknuti.

neví někdo čím to je ? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím lidičky, já po vytopeni byl nucen prepajet a zkontrolovat všechny kabely na ridicove a zadní straně, všechny buzirky jsou nové udělané, protože mi přestalo svítít vnitřní osvětlení apod,centrál na dálku aj. Jenže dneska jsem objevil novou závadu kterou nevím jak dál řešit, centrál neodemyka na dálku, pouze zamkne auto a otevře kufr, ale neodemkne, tudíž otázka, může to být komfortní jednotka nebo mikrospinac ve dveřích? Děkuji za každou radu... A ještě malý dotaz, na spolujezdcove straně a vzadu jsou taky nějaké svazky kabelu nebo ne? Díky hoši... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po pravdě když zmacknu tlačítko tak žádná červená ledka neblikne, ale auto na odemknuti kufru a zamknuti reaguje, jenže měl jsem totálně pricpane kanálky a vytopilo se mi auto, tak jak jsem psal prepajel jsem uhnile buzirky, drátky některé i byli roztrhane, a už mi osvětlení svítí včetně centrálu, já mám dojem že je v háji buď komfortka nebo ten dveřní spínač, protože vevnitř centrál na dveřních tlacitkach jede, jen při zwmknuti se přední dveře odemknou. Když koupím na vrakaci popřípadě jinou komfortku, vyzkouším ji a pak asi i zjistím ne? Jinak jak to funguje s tím mikrospinacem ve dveřích? Nový nebo vrakac a postup jak dále? Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ohledně odemykání nic nového, když strcim klíč do zámku tak někdy centrál odemne, ale většinou ne, otevřu dveře řidiče a alarm na té Ledce pořád bliká, ještě takový dotaz v diagnostice vdcs nebo jak se to jmenuje to nějak asi nepůjde nastavit ten klíč že? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...