Přejít na obsah

Zadní kola do tvaru ,A'


Thomasss

Doporučené příspěvky

Zdravím, předem se omlouvám zda je něco podobného zde už v minulosti probírané, hledal jsem a hledal, ale nic jsem nenašel, 

tudíž bych se rád zeptal. Mám Škodu octaviu 1U5 combi, 1,9TDI rok výroby 2003 a před týdnem jsem bouchnul kolem o sloupek a ohnul zadní nápravnici.

Výměna za úplně novou byla celkem snadná, zítra mě čeká geo, ale dnes jsem si všiml z pohledu ze zadu, že zadní kola mají áčkový tvar, přední jsou uplně rovná, 

ale zadní kopírují tvar písmene A. Po konzultaci se známým automechanikem, jsem zjistil, že je to normální a že i když to na první zdání nevypadá, tak že se zadní

kola budou sjiždět normalně pravidelně. Já mám strach aby mi ten vnitřní okraj po pár tisíců km nezmizel :-) Chci se zeptat, máte někdo s tímhle obdobnou zkušenost? 

Je to normální nebo bych to měl začít nějak pitvat?

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

tak to musela bejt větší rána mam ten samej problem ale neboural jsem a zjistěno bylo že mam jeden silenblok zadní nápravy uplně urvaný a druhá strana vymačkana. a též mě utvrzovaly že je to normální a na sjíždění gum to nemá žádnej vliv myslím tím ten tvar kol do A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...