Přejít na obsah

MR 2019


Popu

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, johnns napsal:

O3 MR2019 1,5 TSI style je o 25000 dražší (670.900). Změny oproti předchozí verzi s 1.4 TSI...

 

Tahle informace nějak nesedí. Současná varianta O3 Combi 1.4TSI Style stojí 611.200, s paketem StylePlus pak 625.200.

 

Editováno: , autor: j57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Už funguje konečně Online Konfigurator...:-) Takže po 1,5 měsíci konečně vím, co jsem si objednal...:-D

Jediné co jsem nenašel jestli budu mít pro L&K černý interier sedačky celé v kůži, nebo kůže/alcantara, nebo když je alcantara nedostatkové zboží, tak kůže/suedia.  Škodovka myslí  tím suedia - suede( semiš), nebo je to něco jiného?

Editováno: , autor: paukjiri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas OIII. predFL jak koukam z obrazku pod nickem, tak tam je jeste alcantara. Novy material byl nasazen nedavno.

Nicmene, pokud bude ve vybave bude psano ze potahy s alcantarou, tak bude alcantara. Plati hlavne pro derivaty, jako je Sportline, LK, RS.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Lukason napsal:

Pokud mas OIII. predFL jak koukam z obrazku pod nickem, tak tam je jeste alcantara. Novy material byl nasazen nedavno.

Nicmene, pokud bude ve vybave bude psano ze potahy s alcantarou, tak bude alcantara. Plati hlavne pro derivaty, jako je Sportline, LK, RS.

 

Díky. A nevíš, proč se používá teď semiš? Lepší údržba, víc vydrží nebo jen změna? Jj, mám o3 2015, takže ještě asi ta alcantara. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presny informace nemam, tak tu nechci neco sirit, proc tomu tak a onak je.
Je dost mozny, ze to bude i lepsi a odolnejsi material i co setyce udrzby, ale tezko rici.
To je spis specialni otazka primo na vyrobce ci prodavajiciho, aby ti odpovedel. Njekymi bludy bych se zde vyslovene neridil. Nikdo to zde nevi na 10000%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový pocit že Suede - semiš není umělá, tedy pokud se nejedná o UltraSuede (Ecsaine)  což by měla být japonská alternativa Alcantary. Je vyrobena z vnitřní strany kůže a není tak odolná. Někde jsem četl, že její odolnost ve srovnání s Alcantarou je cca 50%, protože Semiš má cca 100 000  vzájemě překřízených vláken na cm2, kdežto Alcantara má nejméně 200 000 vláken na cm2.

Editováno: , autor: paukjiri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tragedie_v_JZD napsal:

Vzdycky pobavi... nikdo  to jeste nazivo nevidel, pred tydnem ani jeste nevedel, ze neco jako suedia existuje, ale vsichni vedi, jake to bude :D

Ale Ty už jsi nastudovaný čtvrt roku a čekáš až to těm, co jistě nemůžou nic vědět vysvětlíš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

Vzdycky pobavi... nikdo  to jeste nazivo nevidel, pred tydnem ani jeste nevedel, ze neco jako suedia existuje, ale vsichni vedi, jake to bude :D

Kvalitativní srovnání Alcantary vs Suede(Semiš) už je znamé přes 20 let. Jsou tam rozdíly a Alcantara je lepší a odolnější,proto se stala také tak žádanou.O kolik bude však toto řešení v O III horší ukaže až čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Hodnoty emisí a spotřeb u nových vozů jsou zjištěny 
dle nového homologačního standardu WLTP (Worldwide Harmonized Light Duty Vehicles Test 
Procedure) a v souladu s platnými právními předpisy jsou v tomto ceníku uvedeny dle standardu 
NEDC (New European Driving Cycle) do kterého jsou přepočítány. Hodnoty dle standardu WLTP 
Vám na přání poskytne Váš prodejce vozů ŠKODA.

 

Toto je napsáno úplně na konci ceníku.

Zajimavé. Bylo mi divné,že by podle WLTP měla 1.5 TSI spotřebu 5.1l/100km...:-D Pokud chcete znát realnější hodnotu, musite se zeptat. Oni to prostě neřeknou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...