Přejít na obsah

MR 2019


Popu

Doporučené příspěvky

Je třeba se vzpamatovat, j to dočasné omezení nabídky než se dokončí homologace. Stejně jak nedávno na jednom nejmenovaném serveru napsali že v Ibize končí 1.5 TSI (protože není v současném ceníku) a hned z toho bylo haló jak si to můžou dovolit, že se kvůli tomu bude dívat po jiném autě a podobně. Přitom stačí zajít do salonu a zjistí, že se 1.5 TSI vrátí do nabídky. U Octavie a jiných Škodovek je to vesměs to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Zdenek Pastorek napsal:

Včera jsem pro zajímavost koukl na aktuální ceník, co dali chlapi do sekce Superb a tam třeba není momentálně vůbec žádný benzín. Takže asi tak nějak to je, jak píše Martab. :kol-47:

Ano, někteří lidé neví co současná situace znamená. A ŠA se opět předvedla. Tuto dočasnou situaci neumí ve svých materiálech a webu směrem k zákazníkům komunikovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, capo napsal:

Neříkám že přístup ŠA je nejlepší možný, ale:

- ty přece nekupuješ auto od ŠA ale od svého dealera

 -tedy tvůj dealer je odpovědný za veškeré informace

- já třeba vím kdy se auto vyrobí i kdy bude homologované.

Můžete zde prosím pro zajímavost uvést oba vám známé termíny vaší objednávky, tedy výroby i homologace, včetně modelu a typu motoru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, marmen.cz napsal:

Můžete zde prosím pro zajímavost uvést oba vám známé termíny vaší objednávky, tedy výroby i homologace, včetně modelu a typu motoru ?

Kombi L&KJ, 2,0TSI, výroba 35.-37. týden, homologace 38. týden.

(samozřejmě homologace s termínem nesouvisí, to jen náhodou je to takhle kousek od sebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem,že bys chválil i pytel ze sisálu na sedadlech. 

Pro mě je to asi tak, že alcantara byla velmi úspěšná, prodejní trhák. Místo toho, aby si ŠA toho vážila, tak ji zařízla a hotovo. Zákazníci, nechť si naserou, nebo ať si koupí něco co nechťěj, resp. sueditu, nebo jak tomu lacinýmu šmejdu říkají. 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co mela skodovka delat, kdyz alcantara na trhu proste neni?

 

mela ji mit dal v ceniku s cekackou dva roky? Nikdo te nenuti suedii kupovat. Muzes si jit koupit jine auto. Tve misto ve fronte s radosti prevezme nekdo dalsi z toho milionu zajemcu o skodovku.

 

at udela skodovka, je to spatne. Nechapes sirsi souvislosti, jenom si meles svoje. Takovy typicky cech.

 

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
  • Líbí se mi 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám už podruhé, že nevíš nic o tom, jaké chápu, či nechápu souvislosti. Nic co ci myslím o Tobě  a Tvých názorech tu také neprezentuji. 

Jakto, že není Alcantara? Alcantara se vyrábí se na plné pecky, dokonce fabrika nestíhá. 

ŠA si prostě řekla, že je jí pro Čechy škoda a že jim buse stačit nějaký lacinější šmejd. 

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

at udela skodovka, je to spatne. 

S tím plně souhlasím. Bohužel Škodovka poslední dobou dělá mnoho, čeho po ní zákazníci nechtějí. Totální odklon od potřeb spotřebitelů. A raději naslouchá eurosojuzu v čele s makrelou. 

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsi si pekne nabehl. Ano, vyroba jede naplno, fabrika nestiha. A to je duvod, proc skodovka zrusila alcantaru uz nekdy na podzim/ na jare u vetsiny vybav.

 

zkusim napovedet - to, ze fabrika nestiha, znamena, ze jaksi nestiha uspokojovat objednavky - tudiz alcantara neni. Neni ji tolik, kolik by zajemci o alcantaru potrebovali (opet jen dukaz, ze souvislosti moc nechapes. Jinak si tu myslenku, ze “fabrika nestiha  = alcantary je dost” nedovedu vysvetlit.

 

ceskymi medii uz na jare par clanku na tema nedostatku alcantary probehlo. Muzes se poucit.

 

u skodovky se to projevovalo ponechanim alcantary jen v nejvyssich vybavach, a restrikcemi, protoze proste nebylo z ceho sit.

 

Alcantara ve skodovkach samozrejme zustala, jen na okraj. Najdes ji treba v l&k vybavach apod.

 

tak hlavne, ze vis, co je smejd. V zivote jsi suedii nevidel, ale mas jasno. Opet, typicky cechacek.

 

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...