Přejít na obsah

Popu

Doporučené příspěvky

Progresivní řízení

Posilovač řízení s proměnlivým převodem - sportovní řízení při nízkém úhlu zatáčení, komfortní řízení při vysokém úhlu zatáčení. Vyšší aktivní bezpečnost díky snížení nutnosti „ručkování“ při zatáčení a rychlejším úhybným reakcím.

 

Akustická skla:

 

Mezi dvě skly je folie,která tlumí hluk.Je to poznat,když auto tohle sklo má a nemá.S akustickými skly jsem jezdil v Audi A8 a Q7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, dedecz napsal:

kdyz mam naplanovany vyrobni 32. tyden meho kodiaqu sportline, budu mit automaticky obsitou palubovku, nebo musim k prodejci neco doupravit? Nahodou na plastovych madlech nezapracovali take v mr2019 ?

 

pokud ti opravdu zůstane 32KT tedy už MR2019, ´tak se tě budou týkat tyto změny, ale vůz ti nijak nezdraží. Teda pokud nebudeš chtít něco upravovat,

Stačí, aby jsi změnil jenom drobnost a už by se tě netýkala cenová garance.

Víc by ti měl říct tvůj prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

tak jsem si prosel "vylepseni" MR2019 a jsem celkem rad, ze jsem majitelem uz rok bez vylepseni :-) Alcantaru mam, do vybavy nepridali vlastne nic, tlacitko na volantu k ovladani telefonu mam, deaktivace hlidani vnitrku tlačítkem mi prijde rychlejsi/snazsi, nez to hledat nekde v Menu. Ambientni podsvetleni jsem mladému nastavil uz před rokem a od te doby jsem na to nesahal, 19" kola taky mam, Jedine, co bych menil je silnejsi motor, ten tam stejne porad nedavaji. S timhle pristupem to vidim na vymenu za Touarega s 6V naftou, to holt Kodi nedostane :( Rozdil v cene uz tak velky není... J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 5. 2018 na 9:06, jakoubek_ napsal:

... S timhle pristupem to vidim na vymenu za Touarega s 6V naftou, to holt Kodi nedostane :( Rozdil v cene uz tak velky není... J.

 

dvojnásobek při max výbavě není velý rozdíl? Taky jsem se zamiloval do nového Touaregu ale 2 míče za auto nedám. 1,1M za kodiaqa byl strop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎2‎. ‎6‎. ‎2018 na 20:17, ms3791 napsal:

 

dvojnásobek při max výbavě není velý rozdíl? Taky jsem se zamiloval do nového Touaregu ale 2 míče za auto nedám. 1,1M za kodiaqa byl strop

Není to uplne dvojnásobek :-) Kodi vysel pres 1.2, priznam se, ze bych snesl i premiovejsi znacky, ale okoli by to asi spatne rozdejchavalo a nemá cenu zbytecne vybocovat. Navic, kdyby sel Kodi "do sveta" dosypal by se cca mio a bylo by. Ja zvazoval BiTDi, ale porad není a dle mého je motor na aute asi největší radosti. A 6V je urcite lepsi, nez BiTDi :) J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dnes mi bylo z autosalonu oznámeno, že můj Kodiaq Style 1,9TDI 4x4 man. se bude vyrábět v posledním týdnu měsíce červen oproti původně plánované výrobě v měsíci srpnu. Znamená to tedy, že novinky MR 2019 se mne netýkají jako například lepší akustická skla apod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tomo29 napsal:

Ahoj, dnes mi bylo z autosalonu oznámeno, že můj Kodiaq Style 1,9TDI 4x4 man. se bude vyrábět v posledním týdnu měsíce červen oproti původně plánované výrobě v měsíci srpnu. Znamená to tedy, že novinky MR 2019 se mne netýkají jako například lepší akustická skla apod?

 

přesně jak píše @Tragedie_v_JZD.

Jinak předpokládám, že seš překlepl a budeš mít 2.0TDI místo 1.9TDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Super dakujem, len nie som na Slovensku. Ked to nie je nejaky zasadny problem, nemohol by niekto tie zmeny v svk zverejnit? Teda aspoň v zasadnych bodoch, ak to nie je tajomstvo. Napr. urobila skodovka nieco s tymi plastmi na madlach, digitalny panel, alcantara, motory v ponuke? Auto mam objednane, len zvazujem, ci nieco v objednavke nedoplnim. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...