Přejít na obsah

Poškození prahu vozu


Drak

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

při návštěvě pneuservisu se mi stalo, že auto podepřeli mimo vyznačené místo a mírně mi promáčkli práh u dveří řidiče.

Já si toho bohužel všimnul až doma a to už bylo na jakoukoliv diskuzi pozdě.

Není to moc a kdo o tom neví, ani si toho nevšimne, ale já o tom bohužel vím a hodně mi to vadí.

Jaká je zde možnost opravy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mel jsem naprosto stejny problem. Vsimli si toho ale bohuzel az v leasingovce, kdyz jsem vracel rocni auto a inspektor cekal nove auto...jak jinak:) Opravu odhadnul na necelych 5tis.

 

Nechal jsem si to nicmene opravit po vlastni ose. Asi zalezi na mire poskozeni, ale do prahu se da udajne dostat prednim podbehem a “vytlacit” jej zpet + vsechny plechy maji tvarovou pamet a daji se zvenku vyklepat. Sice jsem se zdesil kdyz jsem frajera uvidel jak mi mlati do auta kladivkem, ale opravili to dokonale. Krom prahu mi behem chvilky srovnal spousta dalsich tukancu.

 

Delali mi to v renove cars ve Vestci a za ten prah chteli mam dojem do 2tis. Nepotreboval jsem ale lakovat. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já jsem zjistil totéž při nasazování heveru při defektu. Že se to stalo v servisu mě napadlo hned. Prošel jsem pracovní fotky, občas auto vyfotím při práci a je to tam už nejméně měsíc. Odpovídá to i době návštěvy servisu. Ani by mě nenapadlo, že je to tak častý jev. V každém případě při nejbližší příležitosti se stavím ve Vestci. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Vážení, z jistých důvodů jsem musel nouzově přezouvat auto sice za krásného slunečného počasí, ale v mírném kopci na asfaltu se zbytkem posypu a pro jistotu doplněným dvojicí železných poklopů. I když jsem auto založil klínama, zvedal opatrně, tak mně z hydrualického zvedáku auto na každé straně jednou vyklouzlo.  Nespadlo na břicho, jen z vyztuženého místa pro uchycení zvedáku směrem ven. Auto zůstalo podepřené na spodku prahu. Kromě odřeného nástřiku viditelně nic poškozeného není. Existuje nějaké instantní řešení, jak to zamazat/zastříkat, aby nezačlo reznout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...