Přejít na obsah

Vibracia pri akceleracii


vonsakjakub

Doporučené příspěvky

Ahojte

Jedna sa o superb 1 2.8 142 kw rok vyroby 2007 automatycka prevodovka

Pri akcerelacii mi strasne zacne vybrovat volant a cele auto ide od prednej napravi s pravej strany vsetko uz mam vymenene a neviem stale prist na chybu popis co vsetko sa menilo

Menili sa komplet ramena znacky Master Sport

Menili sa pruziny za Eibach -30-30 pruziny sa dali na origo tlmice plus nove dorazy

Vnutorne homokineteycke klby uz so vymenil dve rozne znacky dovod myslel som si ze to bude nimi ale nieje

Vyema vokajsieho homokynetyckeho klbu plus vymena tesneni v hriadeli v prevodovke a taktiez vymena podloziek na hriadeli

Mam komplet nove gumi aj elektrony 

Plus vymena sylenblokov na prevodovke

Vsetko vymenene a vybracie pretrvavaju proste ked akcereluje tak idu starsne vybracie do volantu a ide to hlavne s pravej strany kde sa menili klby podotknem ked auto ide kludne alebo napr 130 km po dialnici nevybruje nic ale ako nahle podradi a zacne akcerelovat tak vybracie v tom okamihu zacnu uz fakt neviem co am vymenit

A este podotknem pred vymenov tychto vsetkych veci vybracie neboli az kym sa nevimenili veci za nove tak vybracie nastali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem uplne to same u Superba druhe generace. Vse bylo zpusobeno spatnym vyvazenim.

jedini,kdo mi byl schopen vyvazit auto bylo Tasy v Brne. Maji tam vyvazovacku Hunter, zadna jina mi nepomohla.

Uz jsem z toho byl zoufaly a to jsem zkousel snad 5 dalsich pneuservisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas disky original Skoda? Dalsi moznosti jsou, v pripade neorigo disku, vymezovaci krouzky, ktere muzou mit nepatrne vetsi vuli a nestesti je zase doma. O vibracich pri akceleraci bych mohl napsat knihu, uzil jsem si s tim sve. Preju hodne zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...