Přejít na obsah

Změna HF CARK-91


u3nos

Doporučené příspěvky

Nazdar borci,

koupil jsem OI, kde již je namontovaná funkční HF pro Nokii 6310i. Používal jsem nějakou redukci, kde se mi po pár měsících ulomila přítlačná capka a skončila v popelnici. Nyní jsem narazil na netu na AKTIVNÍ DRŽÁK TELEFONU

DOTAZ ZNÍ: MÁTE S TÍM NĚKDO ZKUŠENNOST A STAČÍ MI OPRAVDU JEN TENHLE DŽÁK, NEBO JE ZAPOTŘEBÍ JEŠTĚ NĚJAKÁ KOMPONENTA.

Díky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

měl jsem stejný problém. stačí koupit tento držák a jen dopojit do jednotky HF sady. Mám to namontované v autě a jde vše OK. Sice musím přiznat že to je taková ta plastová práce!!!! Ale pokud nejsi moc fajnový tak ti to bude služit jak má. Kdyby jsi chtěl origo NOKIA tak potřebuješ tento držák http://www.mobilky.cz/p-32868-Drzak-aktivn...30-CARK-VI.html a ten dopojíš do HF. akorát to nebude mít indukci na anténu!!! takže bys měl dokoupit ješte jeden komponent za tento držád od NOKIE http://www.cpa.cz/item/axf-15s-ant-modul-k...10-pro-nk-6610/.

Takže si to spočítej !!! Proč držák a modul od NOKIE? Proto že držák je jen na mobil a anténa z mobilu není nijak připojená na HF, proto se musí za tento držák přidat ten modul, který propojí anténu mobilu s anténou na kapotě tím lepší signál.

U tvého vybraného držáku je vše vjednom!!!

Sice dnes kdybych si měl vybrat tak bych asi šel do origo NOKIE, ale možná bych vyměnil celou HF.

Zatím ale používám tvůj vybraný držák a vše OK tak 2 roky!!

jestli ti nebude neco jasné tak napiš!!! :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim montoval jsem asi 10 těchto držáků na pohled stejných a pomalu všechny se vrátili........

důvod ......kontakty na spodku je to prostě China.... :D

dnes už snad dělá nokia neco origo já to postupně řešil originalním hf pro daný telefon a pohoda..... :D

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...