Přejít na obsah

opěrky hlavy předních sedaček


supersoptik

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Dobrý den,

prosím neřešili jste někdo přední opěrku řidiče? Sedadlo elektrické-látka. Po 500 km mám uplně hotový krk, Asi mám velkou hlavu? Pořád mě ta opěrka nutí mít hlavu dopředu a hrbit se. Už mě bolí krční obratle.
Jsem z S3 dost rozpačitý. Ale tohle je asi nejhorší.

Zdá se mi že S3-L&K  i KODIAKQ mají stejná sedadla. Tak si asi člověk nepomůže.
A Sportline sedadla si nedovedu představit jak by se do hotoveho auta nějak namontovaly.

 

Nemáte nějakou zkušenost?
Děkuji předem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za komentáře.
Škoda že ty Sportline sedadla nešly dokonfigurovat. Celý Sportline se nevlezl, a něco z něho jsem ani nechtěl. Zatím jen sedadla jsem našel v inzerci za 50tis. Navíc mám spolujezdce mechanické. Tak nevím zda by tam šla ekwktrila. To bude poslední možnost.
Zatim podle obrázku vypadají opěrky z Passatu rozumněji udělané. Zkusim to někde zkusit a změřit v salonu.

Odesláno z mého E5823 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Snad by pomohl nějaký polštářek?
Já teda opěrku vnímám jen jako bezpečnostní prvek. Takže pokud mě k tomu nenutí S3 kontsruktéři tak se o ni neopírám.
Co třeba koupit v OBI nějaký kus molitanu a nechat jej očalounit? Nebo jen přetahnout nějakou látkou.
Osobně si myslím že v S3 je spoustu věci uděláno schválně horší. Něvěřím že jsou tam tak natvrdlí konstruktéři. Musí je to samotné mrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Já nevyřešil. Opěrku jsem nikdy nepoužíval za jízdy na opírání. Byl to bezpečnostní prvek. Z diskuzí a článků co jsem četl jsem měl pocit že to automobilka dělá schválně. Aby hlava byla blíž v případě nárazu. Což je potom asi opravdu bezpečnější. Jenže abych seděl vzpřímeně už bych se musel opírat. A to se strašně třese hlava pro mě. Opěrku z jiného auta jsem nakonec přestal řešit aby nakonec někdy nebyl problém s pojišťovnou. Pro sebe žádnou polohu sedadla nenašel. Akorát se víc hrbím než dřív. Je mi to líto. V S2 bylo pro mě ok. Možná v RS jsou integrované opěrky lepší. Ale nic jsem s něma nenajel. Myslim ze si obratle zvykly, ale štastné nejsou. Řeším to více protahováním krku a páteře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...