Přejít na obsah

Motor, vstřiky, turbo?


Laksaa

Doporučené příspěvky

Zdravím

Mám na vás zkušenější dotaz....V mém superbu 2.0 TDI 103kw r.v.2006 nastal následující problém - auto se začlo klepat netáhlo byl jsem s tím v servisu a bylo mi řečeno, že jsou KO vstřiky...asi měsíc jsem čekal na auto a poté co byli repasované vstřiky auto jelo jako nové. Asi po pěti dnů zas nastal problém. Znova vyběhla kontrolka motoru blikající žhavení a auto se třepe jako by se mělo rospadnout. Mezi otáčkama 1,5 až 2,5 se celé chvěje kucká jako by se mělo rozpadnou, jakmile otáčky dosáhnou 3tis a plus jede normálně ale jak je níž opět se třepe chveje kope...Zajímavostí je, že když se auto nastartuje ujede bez problému a jakýchkoliv potížích vzdálenost klidně aj 50km+, ale jak se vypne a znovu nastartuje je to vše v háji... v servise byla vyměněna váha vyduchu a regulator na vstřiků...dělala se zkouška tlaků a ta bylo v pořádku...servisáka už nic nenapadá a auto stále nejede.. poslední problém co byl zobrazen na diagnostice u druhého servisáka byl: 17675 - ventil pro vstřikování čerpadlem , válec 3: mez překročena a 17672 ventil pro vstřikování čerpadlem , válec 2: mez překročena...opravdu už nevím co s tím dál auto letá dva měsíce po servisu a výsledek žadný...Moc vás prosím o radu jestli se zde nějaká dobrá duše najde.  Děkuji mnohokrát

35156867_1979731272038362_4096039829781872640_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatnej servisák ... Jakpak vypadaly korekce vstřiků při volnoběhu po repasu vstřiků? S ohledem na to, že musel rozpojit konektory ke vstřikům a hýbalo se i s kabeláží, která ráda tvrdne a praská, viděl bych to na kabeláž ke vstřikům ve hlavě. Tohle by měl ale servisák znát ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmankote, co to je za servis, kterej tvrdí takový bludy??? PD vstřiky se nekodují, ať si to nepletou s CR ... To se pak nedivím, že tihle klucí pseudoservisácký jen kecaj a dělaj v tom ještě větší bordel, než je ..,.

 

Ty korekce jsou uplně mimo, to se nediv, že to nejede. Vyloučit kabeláž na kterou to jednoznačně ukazuje a tipuju, že ji pan "mechanik" při vyndavání vstřiků jen doprasil a pak se uvidí. Každopádně tohle je na reklamaci u těch, kdo ty vstřiky měnili. Ale na druhou stranu bych se tam bál znovu jet ... Uzdravovat nás takhle doktoři, tak je půlka národa na prkně ...

 

Jen pro info, ty vstřiky měl repasovat kdo? No BSS má i DPF, že, tak snad se tomu nepomohlo, je třeba to dořešit co nejrychleji ...

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...