Přejít na obsah

Naštartuje a zdochne - svieti červený volant


Lukáš92

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

   nakoľko som prečítal veľa tém na túto problematiku a nenašiel som riešenie, tak touto cestou by som Vás chcel poprosiť o pomoc.

Moje auto Škoda Octavia 2,  1.9 TDi 77KW- BXE 2006

 

Popíšem moju závadu ktorá sa zopakovala tretí krát.

 

Idem si autom klasicky ako vždy prídem k autu naštartujem idem zastavím a takto dookola, no prišiel moment kedy som naštartoval a auto naštartovalo na dve sekundy a zhaslo, skúsil som to potom ešte tri krát stále to isté. Po prvom neúspešnom štarte ostali svietiť niektoré kontrolky tj. červený volant, Airbag, ESP, výkričník.

Immobilizer nesvieti, pekne zhasne.

 

Kedže sa to stalo tretí krát za posledné 5 mesiace tak som spravil to čo pred tým, odpojil som batériu a zapojil, a auto normálne naštartovalo, ostal svietiť len airbag a vypísal maxidot závada airbagu, presne tak ako predtým.

 

 

S každou jednou poruchou som okamžite šiel do servisu kde bola vykonaná diagnostika, no vypísalo len sporadické chyby tak ako v predošlých prípadoch, nič závažné. Bolo mi povedané aby som sledoval za akých okolností sa to stane znova.

 

Skúšal som:

-druhý kľúč ( neštartuje ani s ním )

-vyčistenie kontaktov batérie + ukostrenia

 

Ak by ste mi vedeli poradiť bol by som Vám vďačný.

Ďakujem veľmi pekne.

 

IMG-1977.JPG

Editováno: , autor: Lukáš92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...