Přejít na obsah

Řazení zpátečky


hlr

Doporučené příspěvky

Tak isto mam tento problem. Ked som to pred tym riesil ako reklamaciu povedali ze je to vlastnost. Skusim to este raz? Len vobec netusim ci sa ta sada tyka aj mna lebo netusim aku mam prevodovku. Rapid 1.2tsi 66kw MR 2016.Lebo to radenie spiatocky je ako za trest a hlavne tie pohlady ludi ked radim, ze "aha niekto prave z autoskoly vysiel".... Martab ty si znaly vsetkeho...tyka sa ta opravna sada aj mna? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to asi skusim, ked na to existuje opravna sada, tak asi sa o tomto probleme vie...priste sa mi nepaci, ked nieco co ma ist hladko ide ako....Len mam pocit, ze tieto nove auta su asi len na to aby servisy zarabali. Teda ja som este v zaruke, ale hrozim sa dna ked skonci...var mi niekto po ie aku mam prevodovku aby so. Nebol za blbca ked budem tvrdit, ze opravna sada je pre mna a ja budem mat uplne inu prevodo ku. Po pravde toto je pre mna spanielska dolina [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taaak zachovali sa ako som predpokladal, a nie a nie a nie... Auto musi zastat, musite pockat kym sa nezastavia otacky....nema to synchron....tak som na neho vytiahol ten obrazok, ze sa to riesi opravou...zostal trosku v pomykove, ale uz potom trosicku ustupil, ze si mam sadnut, ze on musi najprv doriesit ineho zakaznika a potom to musi vyskusat, no a kedze som nemal cas tak som povedal, ze pridem inokedy. Lebo pravdou je, ze tento panko je dost neprijemny tak radsej tam pojdem ked tam bude niekto iny. Pri tych som zatial nemal s nicim problem. Len mi napada jedno...odkial sa tu vlastne vzal tento obrazok? Vyzera to byt oficialne zo SKODY, len ked som mu to ukazal tak, ze on by o tom vedel, ze na forach su kadejake sprostosti.....Je to z autorizaku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud myslíš ten obrázek odemne, tak je to z technické konference Jaro 2017. Jinak má ale bohužel pravdu, ŠA to uznává až když to nejde zařadit při zastavení (technici na to mají postup, kdy mají popojet, zastavit, počkat a zařadit, vyřadit, počkat, zařadit, několikrát opakovat. Pak zase popojet a opakovat). Nevím kolik cyklů tam mají, ale nějak to pak podle toho vyhodnocují, ale pokud to dělá jen pokud se auto ještě hýbe, tak to opravdu nikdo asi nevyreklamuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj ten som mal na mysli. Chapem, ze pri pohybujucom sa aute sa spiatocka tazko radi, ale toto sa deje ked uz auto stoji. Zavse sa stane, te zaradim az na druhy, treti raz aj ked dlhsie pockam, ale je asi pravdou ze vacsinou, ked parkujem, tak vyradim jednotku, auto zastane a radim spiatocku....cize toto by mohlo byt riesene ako reklamacia. Musim posledovat, ci sa to nedeje aj pri dlhsom stati....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne az po zastaveni, len nie vzdy je cas cakat kym sa to tam vsetko dotoci....samozrejme okrem kolies,tie stoja vzdy. Takze mi z toho vychadza....nenechat sa odradit a riesit to ako reklamacku. I ked mi teraz napada, ze ci by nebolo vhodnejsie vykaslat sa na to...predsa je to tak z vyroby a ked sa uz raz zacne nieco menit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nooooo IMPA DK sa predviedla v plnej miere....

Cize vyzera to, ze to co ma SA na stranke o nahradnom aute je asi blbost. Pankovi som to polozil pred nos,.... A NIE A NIE A NIE nemate narok na ziadne auto. Zacal podskakovat akoby som od neho chcel jeho vlastne. No ja neviem comu verit, jemu, stranke SA.....

Ma vobec niekto s tymto skusenost???

Zjavne mi nic ine neostava,len skusit zavolat do SA BA a som fakt zvedavy co mi na to povedia.... Lebo mi to akurat pripada, ze "ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony jsou aji 2 různé problémy. Jeden ten co tu popisujete, že jde převodovka přes zuby a druhý, který jsem já sám měl a to, že nejde zpátečka dořadit. To se pak musí znova s vyšlápnutím spojky a občas to šlo až na potřetí a ještě ztuha. Ale přes zuby to nešlo. Dřív to bylo téměr každé druhé až třetí řazení zpátečky, ale nyní už to mám opravdu jen ojediněle, asi jsem to už nějak zbrousil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...