Přejít na obsah

Digitální přístrojový štít (Virtual Cockpit) - výměna


jindrous

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
V 20. 4. 2019 na 23:44, euroKODIAQ napsal:

Zdravím všetkých, prešlo nejaké obdobie, tak ci sa nenašiel nejaký dobrovoľník, ktorý sa už podujal na výmenu palubky za digitálnu priamo v Kodiaqu ?

 

Nie je problém.

Napíšte súkromú správu. Alebo email na nižšie uvedený link.

 

 

http://www.audi-vagcars-svk.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj,

 

netusim jak dopadla vymena. Kazdopadne to vymenit jde. Cena digitalni stitu neni uplne nizka, nasel jsem 22 tis Kc plus cena montaze a nakodovani. 
 

Taky jsem o vymene uvazoval. Do doby nez jsem mel jako nahradni auto kodiaqa s virtualnim kokpiten. Zjistil jsem, ze jsem si tam nastavil jeden vzhled. A pak uz jsem si s tim nehral. 
Ptal jsem se kamarada co ma virtual v Superbu. Rikal, ze si s tim hral tyden.

 

Takze jsem dospel k zaveru, ze dat 30 tis Kc za neco co jen v jine forma zobrazuje co mam ted nedava smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš to má smysl kvůli více informacím (vedení v pruzích, spotřeba, jinak zobrazené info o ACC (vzdálenost + rychlostní limit), čtení značek). Jinak potvrzuji že v podstatě člověk používá jeden vzhled (+ někdy v noci to zjednodušené zobrazení). Z výroby to asi smysl má, ale dodělání je drahé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • Pawouk změnil název na Digitální přístrojový štít (Virtual Cockpit) - výměna
  • o 5 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...

PIN k pristrojovke je prezitok uz priblizne od 2008-9.Na zaciatku roka 2022 Skodovka vydala pripis vozidla od roku 2009 pri vymene pouzitej pristrojovky je potrebne ziadat vyrobcu o umoznenie prisposobenia pouziteho kombi pristroja,Ak sa prisposobuje novy diel tam ziadost netreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...