Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Martin Holkup

Opěrky hlavy

Doporučené příspěvky

Zdravím vás přátelé, snad toto téma nebude duplicitní, nikde jsem ho nenašel. Mám FI po faceliftu, chudší verzi, ale mám ji rád a rozhodl jsem se, že z popelky udělám modelku. Vše mám tak nějak vyřešené, leč boha se nemohu dopátrat, jaké opěrky hlavy lze na standardní sedadla nasadit. Moje jsou jen výškově seřiditelná a rád bych ty naklápěcí. Dočetl jsem se, že tam jdou z OI, ale nesedí drážkování. Jsem perfekcionista, poradíte mi prosím, jaké budou dokonalé?

Jinak přidám i malinkou ochutnávku změn na mé popelce.

Jde v podstatě o kompletní Go. Nové rozvody,brzdy, snížené pružiny Eibach,kola 16" Skad, pneu Tomket 195/45 R16, výfuk Fox, tlumiče, ložiska a náboje kol, 2din rádio s GPS a DVD, kožený paket včetně autopotahů z Alcantry, dekory interiéru, oprava karoserie a velmi skromný BodyKyt(přední spoiler DTM, prahy, lemy a zadní difuzor Milotec, zadní křídlo). Až bude hotovo, dám kompletní fotodokumentaci, včetně závěrečného účtu, který už teď roste neuvěřitelně vysoko. Ale pro svého koníčka chlap dá cokoliv, co si budeme povídat.

IMG_20180530_095801.jpg

IMG_20180530_095824.jpg

IMG_20180531_091731.jpg

IMG_20180531_114710.png

sk050012-068-p.jpg

p24653-1-24653_-1_-1_a266_114607.jpg

image4.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že Alcantaru  si trochu pleteš, jinak já mám F v eleganci a mám naklápěcí opěrky. Ale nějak si neumím představit, že bych je nějak naklápěl, mám je "vzpřímené" jako standartní, protože sklopené mi překáží. Nemyslím si, že tímto detailem získáš nějakou hodnotu.

Ale jestli přeci jen chceš sklopné, hledej interier ELEGANCE nebo RS 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 4 hodinami, tomik.cesko napsal:

Obávám se, že Alcantaru  si trochu pleteš, jinak já mám F v eleganci a mám naklápěcí opěrky. Ale nějak si neumím představit, že bych je nějak naklápěl, mám je "vzpřímené" jako standartní, protože sklopené mi překáží. Nemyslím si, že tímto detailem získáš nějakou hodnotu.

Ale jestli přeci jen chceš sklopné, hledej interier ELEGANCE nebo RS 

Opravdu se s alcantrou nepletu. Středy potahů alcantra, boční vedení čalounická kůže.

Získám, protože na stávajících opěrách po opření koukám do stropu.

Editováno na Martin Holkup
    Pravopisná chyba

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se