Přejít na obsah

Řadicí páka DSG


doublehroch

Doporučené příspěvky

V ‎3‎.‎9‎.‎2018 na 10:12, ka_r_los napsal:

tlačítko vpravo? U kontinentálního auta mi to přijde divné, není to volič pro anglický trh?

 

Souhlas, palec je palec :-)

Řadička mezitím vyměněna za kontinentální provedení (tlačítko je nyní vlevo), skutečně mě omylem předtím poslali britskou variantu. Osobně mě to moc nevadilo, ale žena si stěžovala, že palec je lepší... Takže výměna.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...
V 15. 2. 2019 na 10:35, Josef177 napsal:

Ahoj.Tady Josef, chtěl bych se optat, ona bude potom ta řadička vyšší než ta původní ? Díky za vyroumnění.

Ahoj radicka mi přijde nepatrně vyšší ale není to poznat, mě to přijde 100 krát lepší 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, patriq napsal:

Ahoj radicka mi přijde nepatrně vyšší ale není to poznat, mě to přijde 100 krát lepší 

Díky za vyrozumění. Raději bych bral kdyby byla nišší. To mě mrzí. Ale co naplat, já to budu muset udělat, mám postižený prsty a u té tovární u III Octavie to je opravdu na dvě věci, na nic a na h....! Měl jsem předtím II Octavku a uvolňovat zámek palcem na boku řadičky, byla jedna báseň. No nic díky a měj se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 12. 2018 na 19:04, Josef Krištof napsal:

Omicron: měnili ti jen páku nebo celou řadičku i s manžetou?

 

Jinak mám doma DSG řadičku navíc z Kodiaqa, kdyby někdo chtěl.

 

Ahoj Josefe. Máš ještě tu řadičku z Kodiaga ? Můžeš mně napsat na můj mail   / kamil.louda@seznam.cz / Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 19. 2. 2019 na 9:06, Josef177 napsal:

Díky za vyrozumění. Raději bych bral kdyby byla nišší. To mě mrzí. Ale co naplat, já to budu muset udělat, mám postižený prsty a u té tovární u III Octavie to je opravdu na dvě věci, na nic a na h....! Měl jsem předtím II Octavku a uvolňovat zámek palcem na boku řadičky, byla jedna báseň. No nic díky a měj se..

Jelikož jsem vozíčkář kvadruplegik že mi funguje zápěstí a prsty skoro vůbec tak u klasické DSG radicky jsem měl problém a tady to je paráda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 22. 2. 2019 na 13:41, Zdenek Pastorek napsal:

Jen pro zajímavost - je kovový "klacek" DSG i manuálu stejný?

 

Odpovím si sám - není. Tedy pokud jde o délku. U manuálu je delší a sahá až do hlavice. Takže je hlavice DSG moc vysoko a to je nepoužitelné. Takže posílám do světa úplně novou šedou hlavici z Kodiaqa s nápisem DSG. Jediné, co jsem udělal na K hlavici bylo oddělení spodního plastového rámečku od kůže. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobry napad vymenit hlavicu..aj mna to napadlo do.S2.

Ta uz je osuchana od prstenov mojej milej zienky. Tak.som rozmyslal ze zadovazim si z kodiaqa. Len otazka tu hlavicu dostanes aj s tym spodnym plastom .. a to asi nepasuje so ziadnym.inym.starsim modelom takze to sa musi asi predelat ten plast?? 

Ak ano bol to problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...