Přejít na obsah

Jak reklamovat vůz přímo Škodě


bobanHTP

Doporučené příspěvky

To souhlasím, já taky veškerou korespondenci s AS v případě výměny kompresoru nadepisoval "Oficiální reklamace vozu VIN xyz...", žádný předepsaný formulář nikde nemají, takže to bylo spíš jen na efekt. Ale alespoň nemůžou tvrdit, že nevěděli, že jde o reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím chlapi, měl jsem napilno v práci, tak jsem nereagoval. Moc díky za příspěvky. Co vím, tak nejste první, komu jen Škoda předala stížnost na Pěči o zákazníka a tam to ztopili :-)

Já pořád čekám na pořádné vedro, kdy ten kompresor fakt cvrliká, že někdy ho musím vypnout, ikdyž je venku 36 :-)

Sepíšu co se mi nedaří vyreklamovat:

- cvrlikájící kompresor klimatizace (když jedu ve velkém vedru více jak 30minut, nejlépe hodinu)

- hučící palivové čerpadlo(při startu a pak asi 1 minutu, pak hučí jen jenmně na volnoběh, ale ten zvuk tam nemá co dělat, automechanik prý nic neslyší, příště beru svědka)

- krabatí se mi potah sedačky kolem švů u řidiče i spolujezdce

- začíná znova vrzat plynový pedál, ale jen někdy, takže zase čekám, až začne vrzat více :-)

 

Záruku mám rozšířenou na těch pět let, ale vidím, že je snad ve Škodě školí jak "eliminovat" náklady na reklamaci :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...