Přejít na obsah

Pomaly nabeh chlazeni klimatizace


spacik

Doporučené příspěvky

Ahoj,

omlouvam se, pokud tema uz existuje, sle hledanim jsem ho nenasel. 

Mam problem s velkym zpozdenim nastupu chlazeni u Superba II (2.0 TDI, 103kW, 2011). Nejde o to, ze by klima nechladila. Chladi. Ale nastup chlazeni je az po cca 5km a 10 minutach jizdy. Pak chladi normalne. Klima byla doplnena a hodnoty premereny - vse je v poradku. Ale po zapnuti klimy (pokud je motor studeny) se nic nestane a nechladi. Az po ujeti vyse uvedenych hodnot. Jakmile se motor trochu zahreje, zacne a pak uz jede normalne. Po vypnuti motoru a nastartovani, pokud motor zcela nevychladl, chladi. Jen za studena vubec. Nesetkal se s tim uz nekdo?

Editováno: , autor: spacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za TIP. Uz to zacalo delat to, ze stridave chladi a nechladi. Trubka klimatizace je taky stridave studena a tepla. Takze mi asi nic jineho, nez koupit kompresor, nezbyde. Ten ventil stoji skoro pulku toho, co kompresor. Tak to asi nebudu riskovat a koupim rovnou celek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
V 21. 6. 2019 na 7:12, Kropin napsal:

Dobrý den, diagnostika nedokáže odhalit jestli je problém ve ventilu nebo přímo v kompresoru? V letošním roce jsem zjistil že mám velmi podobný problém. SII rok 2010 minulý rok výměna náplně klimatizace letos pozoruji její ,, neuspokojivý" chod.

 

 

Zde můj problém, přešti si až poslední příspěvek.

 

 

Jinak měl jsem auto na diagnostice a nepoznal to. Jen viděl, jak se kompresor chová, že jendou beží jednou nebeží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...