Přejít na obsah

Volba jízdních režimů


l79

Doporučené příspěvky

Aha děkuji za informace kolega má 07/2018. Takže to bude tím. Napadá mě tedy jestli se někdo ve Škodovce nad zrušením této funkce zamyslel. Dal jsem za auto dost přes 1 milion korun a po každém nastartování čekám až se milostivě nastartuje celý infotaiment a já si mohu přepnout auto do mě vyhovujícího stavu. To je trochu trhlé! Co mě na tom nejvíce štve je stav, kdy musím v rámci výkonu své 24h služby vyrážet k zásahu třeba ve 03:00 hod. ráno. Auto mám v garáži v domě. Je naprosto fajn, když se RS nastartuje v režimu "normál" a s tím se pustí i sportovní výfuk. V tu ránu je celá rodina vzhůru.

 

Tohle bych teda nečekal, že si nedokáže takto drahé auto napěchované kdejakou technologií zapamatovat nastavení, které mu jeho majitel dal. Vopruz! 

 

Jinak ale RS je mooc pěkný a příjemný. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to znamená “lze vyřešit” ? Jedna se úpravu sw, kterou schvaluje výrobce? A teď mi nejde o to, že by se nenašel šikovný kutil, který to má zmáklé a umí si s tím matrixem pohrát.

Co řekne Škodovka, až se auto zastaví, byť z jakéhokoli jiného důvodu? Jde mi hlavně o záruku samozřejmě. 

 

Aaa vážený pane sice Vám nejdou stahovat okénka a zamykat. Ale diagnostikou jsme zjistili neoprávněný zásah do jízdních režimů, takže záruku neuznáváme. Bůh ví v čem jste se ještě hrabal. No možná je to přehnaný scénář, ale já bych to tak nechtěl řešit u 14 dní starého auta... 

 

tak nevím co s tím ... s..e mi to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Když sem se ptal na možnosti kodování tak mi prodejce řekl že auto je bezdrátově spojeno s Boleslaví a každý zásah do software je zaznamenán a odeslán a že pak není uznána záruka.

Jiný prodejce po lehkém nátlaku zas pravil že by oddělání start stop tedy asi uměl.

 

Jsem smířen s tím že po té co si moje OIII nepamatuje poslední pozici Maxidotu, že budu muset před zařazením rychlosti volit jízdní režim a vypínat start stop.

Jen mi lehce irituje že stav že si to auto nepamatuje prodejce před doobjednání DMS nezmíní. Nebýt na to připraven. byl bych dost rozladěn.

 

Zda Karoq v režimu normál plachtí nebo neplachtí  sem se ptal a prodejce tvrdí že nikoli. Opět škoda absence předváděček se skákavou 1.5TSI DSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dokonce tvrdil že bez vědomí majitele může být bezdrátově ten soft přehrán na původní verzi.

Sice nevím proč ted při každé aktualizaci SW u OIII podepisuji souhlas, ale nechtěl jsem se s ním přít.

 

PS: napsal by pan ferda prosím cenu práce dodělání kamery u Karoqa 38KT/2019 MR 2020? (dokonfigurace již prý není možná)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 5. 6. 2019 na 16:35, ŠkodiaqRS napsal:

Aha děkuji za informace kolega má 07/2018. Takže to bude tím. Napadá mě tedy jestli se někdo ve Škodovce nad zrušením této funkce zamyslel. Dal jsem za auto dost přes 1 milion korun a po každém nastartování čekám až se milostivě nastartuje celý infotaiment a já si mohu přepnout auto do mě vyhovujícího stavu. To je trochu trhlé! Co mě na tom nejvíce štve je stav, kdy musím v rámci výkonu své 24h služby vyrážet k zásahu třeba ve 03:00 hod. ráno. Auto mám v garáži v domě. Je naprosto fajn, když se RS nastartuje v režimu "normál" a s tím se pustí i sportovní výfuk. V tu ránu je celá rodina vzhůru.

 

Tohle bych teda nečekal, že si nedokáže takto drahé auto napěchované kdejakou technologií zapamatovat nastavení, které mu jeho majitel dal. Vopruz! 

 

Jinak ale RS je mooc pěkný a příjemný. 

 

,

jenom takovy skromny dotaz ten sportovni zvuk je snad slyset jenom vevnitr v autě ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...