Přejít na obsah

LED denní svícení - nefunkční


Lukox

Doporučené příspěvky

Zdravím Vas, chcem sa opýtať, ze v com môže byt problem ked mam bixenon svetla s Led denným pasikom a to denne svietenie nefunguje. Vypisuje mi aj chybu denného svietenia. Da sa to doprogramovat cez diagnostiku alebo tam bude odpaleny nejaky modul?

dakujem pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
Host vomáčka

Cauve,

 

dneska mi O3 napsala "Zkontrolujte denní jízdní světlo" - takový ten led proužek (bixenon lampy s denním svícením mám). A za boha nemůžu najít, čím to je osvětleno, jakou žárovkou?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host vomáčka

Ano, ten LED pruh. Svítí jenom levé denní led světlo (pruh), pravý světlo jenom xenon.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj bezprostředně poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj,

 

jednoho dne mi přestalo svítit denní svícení (LED pásek) na O3 předFL. Resp. svítí tak slabě, že to je téměř neviditelné.

Jeden servis říká KO pásky, druhý KO jednotka denního svícení. Diagnostika neřekla nic. Zvláštní je, že obě přestaly v jednu chvíli.

Neřešil někdo stejnou závadu? Moc se mi nechce na blind kupovat lampy nebo jednotky.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Resim ted to stejne, stari 8let, diagnostika vse ok, zadna chybova hlaska, jen leve predni sviti tak na 30% a xenon nekdy mirne problikava. Prohodim o vikendu rj a uvidim. Skoda, ze musi dolu i predni maska. Zlata OII. DPC noveho svetlometu je 18.900,- vc. DPH🙈
 

690AAA9F-A0D7-4563-8CFA-CFEE29C58186.jpeg

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak led pasek ve svetle je KO. Ta cena za nove origo svetlo je ranec (navic to neni komplet, jen svetlo s led bez krytek, xenonu, rj a krytek). Mate typ na neorigo? Rovnou bych vymenil obe dve. Stejne to druhe uz taky zloutne a brzy odejde…

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Necituju, neb ty otazky tu ma spousta lidi stejnou, nicmene mam O3 '14 bixenon s LED paskem, a vtip je v tom, ze ten LED vubec neni LED, ale nejakym zrcadlem rozvedeny svetlo z normalni zarovky. Nevim jak se jmenuje, takova mala, bez patice, jen vyhnuty dratky pres sklo. A ted tu jsem, protoze mi to ruplo uz asi pred 4ma lety, ale za boha nemuzu zjistit, jak to vymenit. A urcite vim, ze se tam leze pres vnitrek z motoru, dolu nic nemusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...