Přejít na obsah

Jak na anténu?


Doporučené příspěvky

Mám přesně ten samej a mě sundat nejde. Zkoušeli to i autor. servisu ale moc se jim za to brát nechtělo aby to neurvali celé a nemuseli mě to měnit. Přemýšlel jsem sundat to celé ze střechy aby se mě to lépe povolovalo. Jenže to je rozebrat tapec střechy v kufru a do toho se mě zatím moc nechce.

 

Jinak myčka na ten krátký prut nevadí. Byl jsem už v několika za ty skoro 4 roky a jen občas se ozve tlumená malá rána když se vrací odzadu ta sušící lišta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě napadá zda to tedy jde z tohoto držáku sundat když už jsme dva kterým to nejde. Má to tu někdo taky a bez problémů tu anténu odšroubuje? Nebo to tam máme oba "přirostlí"?

 

Případně čím a jak to povolit?

Editováno: , autor: Ovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak já jsem zjistil proč prut nešel odšroubovat. Šikula přede mnou buď v myčce nebo sundáváním strhl závit v ploutvičce a tak prut přilepil nějakým tmelem a to dost festově. Proto i ten horší příjem rádia.

Zjistil jsem to když jsem sundaval mašle z prutu po svatbě a jak jsem menší musel jsem si prut malinko ohnout a on asi i vlivem veder prostě povolil. 

 

A teď otázka respektive dvě zní:

 

1) kolik stojí ploutev a dá se i jinde než v servise?(zatím jsem nehledal)

 

2) bez sundání tapecu v kufru asi nelze vyměnit co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...