Přejít na obsah

Anti-Theft System (System ochrany pri krádeži)


ilmirec

Doporučené příspěvky

V ‎30‎.‎06‎.‎2018 na 20:20, Galaxy64 napsal:

Potvzuju na FIII Style s Kessy 2/2016. Funguje.

Když se zamknu tlačidlem zevnitř a otevřu dveře, tak je samozřejmě ticho. Taky nechápu, proč někoho zamykat v autě dálkáčem.

Úsměvné také je, že SAFE zámky jsem měl v základu už na OI z roku 97, včetně dojezdů všech oken. Jsem nechápal, když jsem dovezl Fabču. 

Ja se treba v aute dalkacem zamykam, kdyz v nem spim… zezadu je na tlacitko daleko (neni navic pri vypnutem zapalovani neaktivni?)

Zvenci pak dvere otevrit nejdou, ale zevnitr jo...

Pocitam, ze s touhle "ficurou" by to v takovem pripade zacalo troubit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@epo No to ale nejsi zrovna typický vzorek uživatele.

 Když teda v autě spíš, je velký problém se dálkáčem odemknout a potom teprve vzít zevnitř za kliku? Zase kvůli tomu bych se o tu "fičuru"  zbytečně neobíral. Chápu, že pokud někdo má auto služebák, může mu "bejt ukradený", což nevím jestli je tvůj případ. Já tuto volovinku ale jednoznačně kvituji. 

 

@ilmirec To on ale přece ví. Ale o tom zde již dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho! :rolleyes:

 

Překonal jsem lenost a seběhl do garáže vyzkoušet: Tlačítko na zamknutí v palubce, funguje i při vypnutém zapalování, dokonce i když je klíč mimo auto (KESSY).

Editováno: , autor: Galaxy64
dopl:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 17. 7. 2018 na 19:56, ilmirec napsal:

brrrrm, veľmi dobrá otázka :D neskúšal som, test by bolo fajn urobiť :-( zabaliť húkačku do uteráka a testovať :-)

 

Tak už jsi to vyzkoušel? By mě to fakt zajímalo jak dlouho to bude houkat....a co se děje pak až alarm odezní? Jestli tam bude nadále svítit alespoň nějaká kontrolka, že byl alarm spuštěn....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Včera se mi stala taková zajímavá věc. Auto bylo zamčené a při otevření pátých dveří (v kapse jsem měl klíč a mám kessy) se spustil alarm, asi pětkrát auto zatroubilo a pak přestalo samo od sebe. Nevím co alarm spustilo, zkoušel jsem pak opakovat a již bez alarmu a za celou dobu co již mám alarm nakódován se to stalo poprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 21. 8. 2018 na 7:31, grapherx napsal:

Na dvou FIII Style plus 12/2016 aktivace a funkčnost bez problémů. :)

Neprovedl někdo test, jak to je s tím automatickým vypnutím alarmu? Jestli to troubí dokud se nevybije baterka... Díky

 

 

Pokiaľ si dobre pamätám videl som video kde bolo ukázané že to trúbi zopár minút následne zostanú blikať len smerové svetlá bez trúbenia.

Pričom pri následnom otvorení aj keď je ticho auto znova začne trúbiť pokiaľ niekto ne-deaktivuje alarm diaľkovým kľúčom "odomknutí" auta a takto sa to správa dookola.

Bohužiaľ sa mi nepodarilo nájsť to video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Chápu že je tam asi určité procento falešných poplachu. Pořád mi ale vrtá hlavou proč to zrovna Ferda odmítl nakodovat ? odpověď jsem dostal jen, že důvod je kessy. Nevíte o někom dalším z Jihu případně Vysočiny kdo by měl vcds funkcni s mr2018? witu a tornáda znám ? ale hledám někoho s lidskou cenou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ok chápu. No nevidím v tom problém, jenom si vzpomínám že se mi jednou na FII podařilo vybít baterii tak, že jsem dálkovým neodemkl auto (jen si bliklo ale dveře zůstali zamčené) a otevíral jsem ho klíčem. Pak nevím zda bych vypnul alarm, ale zas by asi moc dlouho nehoukal když by neměl moc z čeho houkat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...