Přejít na obsah

Hučení a vibrace od předního pravého kola


Zdenda1358

Doporučené příspěvky

Při jízdě rovně se od předu ozývá hučení a vibrace od pravého předního kola čím více zatočím do leva je to silnější dělá to v jaké koliv rychlosti ložisko vyměněné polosa s kloubem taky a pořád stejné kolem to také není při odlehčení  zvuk přestane při brždění se zmírní škoda fabia 1 , budu rád za jaké koliv rady děkuju . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, co popisuješ ukazuje na ložisko PP kola - při brždění se hluk zmenší, při zahnutí doleva se zvětší.

Další věc je poloosa. Ta má klouby dva - u kola a u převodovky.

Pokud máš vyměněný jen vnější kloub u kola, může být problém v kloubu vniřním.

To se ale diagnostikuje velmi snadno - při akceleraci cítíš vibrace.

Jakmile nohu z plynu sundáš, vibrace přestanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ložisko na druhý straně? Někdy to dost klame.

Zkus zvednout předek auta a zatočit jednotlivými koly. Pokud je hučení výraznější jde to takhle krásně identifikovat. 

Řešil jsem takhe nedávno p 206. Po zkušební jízdě jsme se majitel i já shodly, že hučí PP ložisko. Po zvednutí auta zatočím pravým kolem a říkám 

tady je ložisko OK. Zvednu druhou stranu a ložisko hučí jako prase. A když jsem ho vyměnil bylo to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...