Přejít na obsah

Zajištění Kodiaqa proti krádeži z výroby


Tomo29

Doporučené příspěvky

Ahoj Všem,

za cca 3 týdny bude vyroben můj Kodiaq Style 4x4, 2.0TDI a proto začínám zařizovat (poptávat) povinné a havarijní pojištění. Nabídky od pojišťoven vypadají zajímavě (cca 20 tis. za vše/rok), ale chtějí znát jednu věc, aby tuto cenu mohli dodržet a to zabezpečení vozu proti krádeži jako např. alarm, pískování skla VINem apod. Poté mi nabízejí velmi zajímavou slevu. Umíte mi tedy někdo napsat jaká všechna zajištění proti krádeži má v nejvyšší výbavě Kodiaq již z výroby. Moc děkuji za výpis všech těchto zabezpečení a třeba to bude pojišťovně stačit.

Editováno: , autor: Tomo29
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

platíme cca 21t/rok s GAPem, ale mame bonus za bezeskodni prubeh za cca 160 mesicu. Jedna se o Style za cca 1.2mio porizovaci. První plneni bez vlivu na bonus, srazka se zveri bez spoluucasti, zapujcka auta asi na 50 dni a dasli drobnosti. Zadne dodatecne zabezpeceni jsme neresili, resim pouze pojistkou. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tomo29 napsal:

Ahoj Všem,

za cca 3 týdny bude vyroben můj Kodiaq Style 4x4, 2.0TDI a proto začínám zařizovat (poptávat) povinné a havarijní pojištění. Nabídky od pojišťoven vypadají zajímavě (cca 20 tis. za vše/rok), ale chtějí znát jednu věc, aby tuto cenu mohli dodržet a to zabezpečení vozu proti krádeži jako např. alarm, pískování skla VINem apod. Poté mi nabízejí velmi zajímavou slevu. Umíte mi tedy někdo napsat jaká všechna zajištění proti krádeži má v nejvyšší výbavě Kodiaq již z výroby. Moc děkuji za výpis všech těchto zabezpečení a třeba to bude pojišťovně stačit.

 

Z vyroby jen imobilizer, pripadne alrm (pokud byl objednan). Skoda care connect (zjisteni polohy skrze mobilni aplikaci) neni mozne pouzit jako satelitni vyhledavani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám kodiaqa za cca 1,2 mil. Z výroby jen imobilizér a alarm (ten jsem si nevybral), už byl v autě nakonfigurován. Pojištění povinné + havar. bez GAP 17t/rok. Nemá cenu další zabezpečení dávat (rada od pojišťováka) cenu o moc nesníží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Mam VAM r1 absolutna spokojnost. Rovnako mam GAP bez spoluucasti. Auto za 44.000,- eur. Natahovacky s poistovnou pol roka az rok, cakanie na nove auto dalsi cas (na tohto som cakal 8 mesiacov). Ked sa ti to stane niekde na dovolenke s rodinou a zostanes visiet niekde ako truba  bez batoziny tak je o zabavu postarane. Auto ma 3 tyzdne, po dvoch suseda o polnoci vyplasila lopkarov, vcera ho nainstalovali a konecne spim normalne. Nehovoriac o tom ze so zosilovacom signalu z aliexpres ti ho lopkar polahky ukradne. Staci ak budes mat kluc nechraneny do 500 m od auta. Za doslova par minut fici ako by mal kluc. Chodil som s klucom obalenym v alobale ako cvok ked som to zistil. 

Editováno: , autor: Dusan SK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je teda divná rada? A klíčkem se to zamykat smí? Když si kupuju nový auto, tak ho chci asi viditělně zabezpečit tak, aby se 90% fetek otočilo a šlo krást jinam. Care Connect by měl fungovat jako pasivní vyhledávání. Jestliže auto ujíždí a zloděj simku nevytáh, pak to cosi je. Doporučuji zámek převodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem co sa ti zda divne. Precitaj si nieco na webe o testoch zabezpecenia bezklucovych aut. Testovali tusim Nemci vyse 200 aut. Uspeli 3 a skoda to nebola. Je jedno ci to zamknes klucom alebo bezklucovo dotykom na klucke. Ide o to ze sa zosilni signal kluca alebo auta tak aby sa navzajom spojili. Funguje to do 500m potom uz staci len otvorit potiahnutim klucky nastartovat a vypnut start stop nech ti nezhasne motor a s autom ides az kym ho nezhasnes. Pravda tyka sa to len aut s bezklucovim startovanim. A fetaci to neboli ty ti rozbiju auto vyrvu radio a caraju prec. Tyto sa chceli dostat pod kapotu. A cena je individualna pre kazde auto. Ale dam ti radu zjednavaj. 

Editováno: , autor: Dusan SK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tiež mam nového Kodiaqa a tiež som si hned dal nainštalovať VAM R1, stalo ma to 450 eur, este to nebolo prekonané ,a spím kludne. Hoci mam plnu poistku auta aj voci kradezi, ale ako vravi Dusan , natahovanie sa s poistovnou a vsetko okolo toho a znovu hladat a vyberat nove auto . . . Odporucam to, Zeder vraj tiez dobry ale ten vedia zlodeji ak maju priestor do 2 hodin prekonat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/8/2019 at 9:49 PM, Petr Tomšů said:

Zeder lock.

 

Ja som si na svojho Kodiaq Scouta  tiez dal namontovat Zeder - mam to v dvoch Octavia Scoutoch predtym a velka spokojnost (uz mi to zachranilo auto).. VAM som zvazoval ale z 2 dovodov som si ho nedal:

1, 1.5x drahsi nez Zeder s ktorym mam uz takmer 10 rocnu spokojnost
2, velka krabicka s ktoru sa mi nechcelo behat hore dole, zabudat ju atp.. - ja by som to mozno este zvladal ale neviem si predstavit zenu..

 

Inak auto ma samozrejme poistenie a GAPko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
V 8. 2. 2019 na 21:35, lubos23 napsal:

Aj ja som si dal auto zabezpečiť VAM systémom. Cena 450€

Uzná Škodovka záruku ak dám zabezpečenie VAM? Čakám na auto a chcel som si to dať namontovať,ale predajca mi povedal,že ak sa niečo robí s riadiacou jednotkou,tak záruka sa neuzná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam VAM uz viac ako rok. Mam aj GAP poistenie a spim kludne. Zatial ziadny problem.  Pytal som sa na toto zabezpecenie v 2 autorizovanych servisoch a vraj mavaju stym problemi. V kazdom pripade majitel VAM dava zaruku na zavady spojene s montazou a zatial nepoznam nikoho komu by to realne zavadu spôsobilo. Ak taky niekto je, tak by sa mohol ozvat, nech viem na co sa nachystat, ale myslim, ze sa realne neozve nik. 

Editováno: , autor: Dusan SK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...