Přejít na obsah

ANDROID AUTO


Doporučené příspěvky

Videl jsem krabicku pro Apple CarPlay co se da do USB auta a mobil se k tomu pripoji bezdratove. Pro Android jsem videl neco podobneho ale bohuzel jen pro radia ktere maji taky android (takovi ty cinsky autoradia). Ale uprimne stejne nevim jestli bych to vyuzil, bez kabelu je to prima ze to neprekazi, ale zase na delsi cestu ten mobil stejne potrebuje do nabijecky pokud ma navigovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V současném ceníku z června vidím: "Bezdrátový Smartlink pro Apple Car Play" od výbavy Ambition (včetně akční výbavy "125let"). Smartlink znamená i Android Auto, takže by to tam mělo být, Škodovka to umí, u nových modelů už to je myslím všude (Scala, Kamiq, Octavia 4). Ve předchozím ceníku platném od dubna jsem si toho nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

povedlo se někomu rozběhnout AndroidAuto u Karoqa bezdrátově ? Budu objednávat AmbitionPlus, který by měl obsahovat bezdrátový Smartlink. Dobíjení telefonu chci vyřešit taky bezdrátově pomocí "nabíjecího boxu pro smartphone" . tak jestli to má  vůbec smysl. ??? děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, exit99 napsal:

povedlo se někomu rozběhnout AndroidAuto u Karoqa bezdrátově ? Budu objednávat AmbitionPlus, který by měl obsahovat bezdrátový Smartlink. Dobíjení telefonu chci vyřešit taky bezdrátově pomocí "nabíjecího boxu pro smartphone" . tak jestli to má  vůbec smysl. ??? děkuji 

Ano mám ambi+, Bolero, Android Auto jak bezdrát tak po kabelu chodí. Bezdrátové dobíjení nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím, po dlouhé době jsem zkoušel rozjet AA verze APK 6.9.613714 pro navigaci, ale na Redmi Note 5 mi hlásí chybu komunikace. Zkoušel jsem několik kablíků pro připojení k MIB2 co jsem měl doma, na některé Amundsen nereagoval vůbec, s jinými se spojil a ukázal Dostupná zařízení (viz.foto). Když vyberu androidauto, po snaze Amundsenu připojení se za chvíli na mobilu objeví tato chyba (viz.foto).

1. Je třeba nějaký speciální datový kablík, a jaký ?(má-li někdo RN5 a funguje to)

2. Je třeba mít ke spojení data v mobilu ?

 

1633270888851.jpg

1633270784554.jpg

Editováno: , autor: milda59
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj. Mám takový problém. Když napojím telefon samsung A52 na kabel a spojím s autem ( rádio amundsen),tak vše funguje ok. Jakmile mi někdo zavolá a já přijmu hovor tak ho neslyším. Jen v telefonu. Když ho přijmu tlačítkem na radiu,origo hens free tak normálně komunikuju a slyším ho v reproduktotech auta. Zjistil jsem,že to děla od doby co jsem si koupil nové hodinky huawei watch gt2 . Když je mít nebudu tak přijmu hovor i přes android auto a slyším zvuk v reproduktorech auta. Kamarád si je těď taky koupil a začal mít stejný problém Octavia III. Do té doby vše ok. Nesetkal jste se stím někdo,popřípadě nějaké řešení. Díval jsem se do nastavení android auto a nic tam nevidím,kde by se dalo něco změnit. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...