Přejít na obsah

Dálkové ovládání pátých dveří


Michal Matoušek

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

nevím tedy jestli jsem někde toto téma již nepřehlédnul a pokud ano, ta sorry za spam.

Mám Octavia III combi v super výbavě ale  trápí mě  ovládání kufru neboli pátých dveří  přes tlačítko nebo dálkovým ovladačem.
A tedy mám otázku, jestli se Vám zdá normální nebo jde-li nějak dokódovat také i zavření  pátých dveří dálkovým ovladačem nebo tlačítkem zevnitř auta ? 

Dotazem v autorizovaném servisu a stejně tak dotazem u místních šikulků co se podobnou  činností profi zabývají se mi vůbec nic nepodařilo zjistit.

Přijde mi nelogické , že jde něco tlačítkem  z vozu nebo na dálkovém ovladači otevřít ale už ne jednoduše zase zavřít.

Umíte mě někdo prosím někam odkázat ? 

 

Díky moc 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

Funguje zavíráni jak na tlačítko vnitřní tak i na tlačítko na dálkovém ovladači..

 

kodovaní:

 

  •  

Enabling boot closing from the keyfob and interior button on Combi models with the powered tailgate

 

Controller 6D - Trunk Electrics

16 - Security Access - enter 12345

10 - Adaptations

 

(4)-Activation using rear lid opening button in remote key-Tap function for closing - set to active

post-61868-0-92582000-1388340995_thumb.png

 

(4)-Activation using rear lid remote unlocking switch-Tap function for closing - set to active

post-61868-0-12706100-1388340997_thumb.png

 

The beeps can be disabled as below - just set the ones you want to 'not active' if you want to customise it and have some beeps - fairly self explanatory

 

post-61868-0-51419700-1388409144_thumb.png

post-61868-0-47586400-1388409145_thumb.png

post-61868-0-93331600-1388409145_thumb.png

post-61868-0-55847700-1388409146_thumb.png

 

Or if you just want to disable all beeps, courtesy of antera

post-61868-0-26360400-1388486109_thumb.png

 

Original thread here

http://www.briskoda.net/forums/topic/299252-enabling-boot-closing-from-keyfob-and-interior-button-using-vcds/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
V 11. 12. 2018 na 13:51, Rici napsal:

Ahoj, umí někdo z okolí Prostějova a nebo Hodonína nakódovat zavírání kufru přes DO a přes vypínač v autě?? 

Mám Octávii III RS 2017 TSI, která má otvírání kufru přes DO a vypínač v autě.

Díky

Pokud chceš tak písni jsem z Divák cca 25min od Hodonína nemám VCDS ale SVG v plné verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a díky za nabídku, nevím jaký je rozdíl mezi VCDS a SVG, ale stavit by jsem se u tebe mohl.

Nevím jak jsi na tom časově, ale dnes odpoledne by jsem měl cestu kolem, tak by jsem se mohl u Tebe stavit.

Pošli tvé tel číslo a já Ti zavolám.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak mám také problém s otevíráním kufru, zničeho nic jde otevřít jen ovladačem, při rozjetí se všechny dveře začaly zamykat, když auto odemknu ovladačem tak se otevřou jen dveře řidiče. Když ovladačem asi třikrát odemknu, tak se otevřou i ostatní. Začalo to ale když jsem vyměnil 17 kola za 18 a vyskočila chybová hláška tlak v pneu. Nejde ale smazat závada, stále se zobrazuje. Že by se něco potento?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...