Přejít na obsah

Zablokované rádio


Doporučené příspěvky

@Stringo: Pokud chceš zjistit PIN, napiš celé výrobní číslo toho radia (pro jistotu i výrobní název) - vše ze štítku rádia.

@Wojnar: Manuál je přeci to, co si přečtu když selžou jakékoliv pokusy o oživení .... :worthy

P.S.

Jednoho Blaupunkta jsem měl 14 hodin zapnutýho (na stole)... Ten majitel se musel ale snažit zadávat blbosti a mooooockrát...

Editováno: , autor: Lonanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Lonalek:

Není to moje rádio, zavolám známému, aby mi vše opsal. Údajně se to stalo tak, že si nechal někde opravit auto a když ho vyzvedl, tak mu rádio nešlo a chtělo PIN tak ho zadal a na rádiu se objevilo "SAFE" takže z toho usuzuji, že to v servisu zkoušeli a zablokovali. Zjistím co je na štítku a hodím to přes SZ abych nespamoval.

EDIT:

TO Wojnar:

Přiznám se, že manuál na Octavii I návod nemám, ani známí, kterého se problém týká. Svůj návod mám, ale řeknu popravdě, tohle jsem neřešil. PIN jsem ve své Octavii II zadal a bylo vše vpořádku. Ale myslel jsem si, že jak se rádio zablokuje, tak už je uspané a musí se do servisu, což dle obrázku co jsi přiložil je popřené a PIN se dá zkoušet zadávat pořád dokola...

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 4 měsíce později...
V 19. 10. 2012 na 7:14, Lonanek napsal:

@Stringo: Pokud chceš zjistit PIN, napiš celé výrobní číslo toho radia (pro jistotu i výrobní název) - vše ze štítku rádia.

@Wojnar: Manuál je přeci to, co si přečtu když selžou jakékoliv pokusy o oživení .... :worthy

P.S.

Jednoho Blaupunkta jsem měl 14 hodin zapnutýho (na stole)... Ten majitel se musel ale snažit zadávat blbosti a mooooockrát...

Komu by jsem mohl poslat sve udaje aby mi prosim zjistil pin kod ? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zdravím mám octavku 1 rádio origos..žádal jsem špatně PIN a píše to Safe nebo zablokováno a rádio už na nic nereaguje...(možnost nového pinů atd...jen svítí zablokle a nereaguje...dá se nějak restartovat abych mohl znovu zkusit PIN který jsem nakonec po čase našel?díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...