Jump to content

Recommended Posts

Ahoj,koupil jsem a namontoval Swing,maká v pohodě,ale shanim navod k obsluze,at vim co vsechno to umi. Nemate nekdo,nebo nevite zda je nekde ke stazeni? Dik.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By abartap3
      Ahoj, zkoušel jsem do rádia zapojit flash disk, ale hudba se přehrává špatně (zpomaleně a chrastí), stejný případ při připojení telefonu (Android i Iphone) a pevného disku. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Mám verzi radia s USB, bez Bluetooth. V počítači i telefonu hrají jinak ty samé mp3 normálně.

Moc díky
      P.
    • By Miila73
      V infotainmentu, kde jsou informace o spotřebě, dojezdu, atd., se mi stalo něco, co mě celkem štve a nevím, jestli jsem to zavinil já, nebo se to prostě stává, nebo jestli je to nějaká vlastnost. V informacích o dlouhodobé spotřebě, počet najetých km, atd., jsem zjistil, že se mi rozcházejí informace se skutečností. Cca do 6000km (od nuly) informace seděli. Později jsem si všiml, že dlouhodobé info se změnilo, spíše vyresetovalo, takže mi to počítá informace cca od těch 6k km, tzn. že momentálně z nájezdu 9k, tak mám 3k, plus informace vztahující se po tomto resetu (celková doba jízd, spotřeba, atd.). Na pp mi ukazuje nájezd zmíněných 9k. 
      Můj dotaz zní, jestli jsem to mohl nějak omylem resetovat (nevím jak), nebo se to resetuje samo v nějaké závislosti? Servis nebyl, přístup do auta jen já.
    • By jan.machalik
      Ahoj, 

prodam Swinga vč. pinu. Je z Fabie MR2013 me pritelkyne, presla na Columbuse.
      Prodavam i na Bazosi...

• By Dano_Svk
      Zdravím, mám tento problém:
      Kúpil som jazdenú Fabiu II (2012) Ambiente , a chcel by som si na rádiu spojazdniť Bluetooth. V manuáli som si našiel ze mam v "menu" zapnúť Bluetooth ON/OFF na "ON". Tak som aj tak spravil ale potom ako som z menu vybral zapnúť bluetooth, táto možnosť mi zmizla navždy z menu a tak isto vôbec nieje ani na výber v Kategórii "MEDIA".
      Neviete prečo mi to zmizlo navždy a či vôbec je bluetooth súčasťou Swingu ?

Ďakujem.
    • By Rady4
      Koupím autoradio Swing s BT pro octavii 3
  • Create New...