Přejít na obsah

Základní střešní nosič Citigo


aldav

Doporučené příspěvky

Dobry den, snad se pristi tyden stanu majitelem rocniho Citigo 3D a rozsirim vase rady. Muj dotaz smeruje ke stresnimu nosici. Mam moznost koupit, nikoliv vsak vyzkouset, original od Skody zde za polovicni cenu. Majitel tvrdi, ze pasuje na 3D i 5D, cemuz by se asi dalo verit, nebot kod produktu se lisi jen 1ST071126 a 126A, ma s tim nekdo z vas nejakou zkusenost, nez se obratim, na nejakou Skoda technickou podporu ? Diky Ales - Brno 

 

 

pic_1ST071126_2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jo , uz o nic nejde , budu mit auto 3D a drzaky jsou na 3D. 

 

Trosku OT : Umim si samozrejme ve vypjate situaci predstavit problem s homologaci. Stal jsem na krizovatce a najednou do me nacouvalo auto, ktere stalo prede mnou. Pracovnik z pojistovny prisel a prvni co udelal, tak si nafotil moje rozmery pneumatik. Rikam, ja jsem stal, o co jde ? Jen se usmal, jak jsem hloupy. Kdyby byly jine, nez v TP , nedostal bych asi tech 20 tisic, byl to jen skutr. Umim si i predstavit, ze zmíněný drzak na kola se špatnou homologaci se na dalnici uvolni i s kolem a autobus plny nemeckych duchodcu se mu pri vyhybani vyboura a od pojistovny nedostanu nic a tech X desítek milionu tem duchodcum zaplatim ja. :worthy [emoji3]

 

 

Editováno: , autor: aldav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Koupil jsem Cruz Airo Alu a je to kvalitní masivní výrobek, pasuje přesně, dobře vypadá, opravdu hodně pozitivně mne překvapil, z auta ho přes zimu nesundávám, tak jsem vypozoroval, že při jízdě v silném dešti se do auta dostane kolem těsnění předních dveří  voda, myslím ale že to bude u všech výrobců stejné, tedy problém Citiga. Mají zahnuté plechy za hranu řešeny stejně. Dal jsem za něj 3100, což je i současná cena. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...