Přejít na obsah

Hadička v zadním podběhu + matka k výfuku


petrsmr

Doporučené příspěvky

Ahoj.

 

Prosím o radu - v pravém zadním podběhu je jakási hadička (viz foto). Tipuji, že slouží na odtok vody odněkud, jelikož brzdy brzdí a ostřikovače stírají :D

 

Problém je, že při jízdě se z pravého zadního podběhu ozývá klepání a nic jiného než právě tahle hadička to být nemůže. Vlivem vzduchu co jde pod kola se rozkmita konec ktery je protazeny tim okem a klepe to..

Mohl by mi prosím někdo říct, k čemu slouží a jestli ji mohu trochu zastřihnout příp. co s ní?

 

A ještě druhý drobnější dotaz - všiml jsem si, že u posledního dílu výfuku chybí u (asi hliníkového) těsnění, co je mezi výfukem a kufrem auta, 2 matky. Mohl byste mi prosím někdo poslat číslo dílu? Není to klasická šestihranná matka, ale taková kulatá co se upevňuje do toho těsnění.

IMG_20180709_095909.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Wittmann napsal:

není to odtok z plnícího hrdla nádrže?

 

Jemné klepnání od zadní nápravy má velmi často na svědomí utržený doraz s krytkou tlumiče

 

Doraz je ok a opravdu to vypadá na odtok z nádrže. Děkuju za tip ;)

Editováno: , autor: petrsmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...