Jump to content
jannek

xenon nesvítí

Recommended Posts

Mám Yetiho z r. 2009 s bi-xenony a ještě v záruce začal zlobit levý reflektor, převážně v zimě (v létě si to nepamatuju): při zapnutí klíčku za tmy se rozsvítí oba, ale po nastartování jen pravý, tak při jednom z 20-50(?) startů, musím klíčkem znovu vypnout a zapnout. Sám nenaskočí a displej vyhodí hlášku "zkontrolujte levý reflektor". Mám dojem, že je to nyní stále častěji a už se mi párkrát stalo, že naběhl teprve až na třetí pokus . Reklamoval jsem to v záruce v servisu, ale protože to bylo nepravidelné, nic nezjistili (fakt je, že tam jezdím většinou v létě),  ani diagnostika prý nic neukázala. Taky se mi letošní zimu asi 2x stalo, že světla na zlomek vteřiny při jízdě zhasly a hned se zas rozsvítily. Máte s tím někdo nějakou zkušenost, než s tím pojedu do servisu? Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cau mam presne ten samej problem obcas asi po 5 min od nastartovani mi zhasne xenon pred ridicem tak misim vypnout motor a zas nastartovat a pak je to v pohode dela to rano a pak vecer :kol-32:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zjistil jsem, že stačí i při nastartovaném motoru zhasnout a rozsvítit a reflektor  naskočí. Když ale už svítí kontrolka nesvítícího světla, tak svítí dál, ta nezhasne, jen při restartu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravím, měl bych problém a snad někdo poradí.. 

mam nastaveno denní svícení a přesto se mi po nastartování rozsvítí na palubovce prasklá zárovka a po přepnutí na tlumený mi nesvítí levý xenon. xenonem to asi není, protože někdy se to nestane a xenony svítí normálně.

napadl mě startér, ale hlásí mi chybu, ikdyž vlastně světla nechci rozsvítit? 

díky.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...