Přejít na obsah

Výměna volantu


cilda1

Doporučené příspěvky

Jediné, co mě přimělo vzít klasický volant namísto sportovního bylo to, že ho do Karoqu z pro mě nepochopitelných důvodů nenabízejí vyhřívaný (přitom do Kodiaqu nakonfigurovat lze).

Rozumím správně z tvého příspěvku, že máš ten sportovní volant vyhřívaný? A je to originální díl Škoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BirK  Ano,je to originál s vyhříváním, třeba ho nabídnou až do sportline. Volant bez problémů seženeš např.....

http://www.skoda-parts.cz/produkty/vyhrivany-rs-volant-multifunkcni-zplostely-bila-nit/ já sehnal  levněji a s šedou nití. 

A musíš přendat tlačítka když máš digi panel, nacvakneš konektor vyhřívání atd..

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dej rovnou odkaz na ten levnější a s šedou nití :)

 

Přendat tlačítka kvůli digi panelu proč, kvůli symbolům? (s MR2019 se tam tuším bude nějaký měnit).

 

Jinak mám před takovým zásahem respekt, zvlášť když se jedná o díl, kde je airbag. Asi bych si na to netroufl se svými skills. Třeba ho do doby, než mi ho někdy v r. 2020 dodají, zařadí do standardní nabídky a budu ho moct zadat rovnou do výroby :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli symbolům to není ,tlačítka by nemusely fungovat a musel bys to překódovat , a zas tak velký zásah výměna volantu  není.

Je tady dost témat o výměně volantu,tlačítek kde je to vše podrobně popsáno.

Koupil jsem přes bazoš,byla to náhoda ,cena poloviční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Také bych se vloudil do diskuse a zeptal se znalých nebo už zkušenějších kolegů.. Mám Karoq DSG s nejnovějším typem volantu. (výroba 9/2020) Vyhřívaný s plnou multifunkcí. Bohužel bez pádel řazení. Je velký problém ho vyměnit za ten samý a s pádly? Musí se to nějak nakódovat, nebo to bude jednoduše fungovat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...