Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
cilda1

Výměna volantu

Doporučené příspěvky

Vyměnil jsem za zkosený vyhřívaný.Obšití šedá nit, musel jsem přehodit tlačítka.:kol-47::kol-47:

IMG_1342.JPG

IMG_1343.JPG

IMG_1346.JPG

• Like 1
    • Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Jediné, co mě přimělo vzít klasický volant namísto sportovního bylo to, že ho do Karoqu z pro mě nepochopitelných důvodů nenabízejí vyhřívaný (přitom do Kodiaqu nakonfigurovat lze).

Rozumím správně z tvého příspěvku, že máš ten sportovní volant vyhřívaný? A je to originální díl Škoda?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@BirK  Ano,je to originál s vyhříváním, třeba ho nabídnou až do sportline. Volant bez problémů seženeš např.....

http://www.skoda-parts.cz/produkty/vyhrivany-rs-volant-multifunkcni-zplostely-bila-nit/ já sehnal  levněji a s šedou nití. 

A musíš přendat tlačítka když máš digi panel, nacvakneš konektor vyhřívání atd..

Editováno na cilda1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak dej rovnou odkaz na ten levnější a s šedou nití :)

Přendat tlačítka kvůli digi panelu proč, kvůli symbolům? (s MR2019 se tam tuším bude nějaký měnit).

Jinak mám před takovým zásahem respekt, zvlášť když se jedná o díl, kde je airbag. Asi bych si na to netroufl se svými skills. Třeba ho do doby, než mi ho někdy v r. 2020 dodají, zařadí do standardní nabídky a budu ho moct zadat rovnou do výroby :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kvůli symbolům to není ,tlačítka by nemusely fungovat a musel bys to překódovat , a zas tak velký zásah výměna volantu  není.

Je tady dost témat o výměně volantu,tlačítek kde je to vše podrobně popsáno.

Koupil jsem přes bazoš,byla to náhoda ,cena poloviční.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes otestováno na dalším voze, nová tlačítka s tlačítkem view je bohužel další nesmysl od Škodovky. Stará tlačítka fungují také a view lze přepínat i na starých tlačítkách bez ztráty funkce přijmutí a zavěšení telefonu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se